Knihy
E-knihy

Martinus v Košiciach hľadá kníhkaviarnika

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Košice (OC Galéria)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,00 €/hodinu

Čím by si nás mal osloviť?

  • Nadšením pre knihy. Bez nich by bol náš život predsa prázdny.
  • Vášňou pre kofeín. Káva je totiž naša závislosť!
  • Úsmevom a prozákazníckym prístupom. Veď nimi vylepšíš deň hosťom kníhkaviarne aj kolegom.

Tak čo, ideš do toho s nami? :-)

Staň sa súčasťou tímu FOXFORDu a Martinusu v Košiciach a poteš spolu s nami zákazníkov šálkou kávy a knihou pre krajší deň. Ak máš nad 18 rokov a hľadáš brigádu, kde budeš obklopený voňavou kávou, knihami a hlavne partiou skvelých ľudí, čítaj ďalej.

Čo môžeš získať?

  • Budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s knižnými novinkami.
  • Získaš prehľad v literatúre a rozšíriš svoju knižnicu o najlepšie tituly.
  • Kaviarenské zručnosti a vedomosti. Naučíme ťa pripraviť kvalitné espresso, vábne naservírovať koláč a ladne kľučkovať pomedzi stoly s plne naloženou táckou.
  • Zvládneš s chuťou riešiť štandardné i menej štandardné situácie.
  • Okrem toho ťa čakajú rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni (nielen o káve).

Ešte stále premýšľaš, prečo práve my?

Zavítaj na náš Instagram

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis a krátky motivačný list, v ktorom sa nám krátko predstavíš.

Budeme sa tešiť!

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Bezpečným znakom dobrej knihy je, že sa nám zalieča stále viac, čím sme starší.“

Ch. Lichtenberg