popis Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Vyhrajte toľko kníh, koľko unesiete!

Ako sa zapojím do súťaže?

Poriadnych silákov nenájdete iba v posilňovniach, ale aj v knihách. Traja knižní hrdinovia vám teraz prinášajú súťaž, v ktorej si odnesiete domov presne toľko kníh, koľko bude vo vašich silách, a navyše aj špeciálny knižný balík. Stačí si vybrať z bohatej ponuky slovenského vydavateľstva Ikar, Príroda, Odeon, YOLi alebo Stonožka a za každú knižku získate súťažný žreb!

V našich kamenných kníhkupectvách dostanete žreb na pokladničnom bloku, nezabudnite vyplniť svoje kontaktné údaje a vhodiť ho do súťažného osudia. Ak nakúpite cez internet, váš žreb budeme evidovať automaticky.

Zobraziť všetky knihy

Čo môžem vyhrať?

1. Týždeň s Pippi Dlhou Pančuchou 13. 2. - 19. 2.
Prvý týždeň vám s výhrou pomôže legendárne dievča, ktoré unesie aj vlastného grošovaného koňa. Výhercu vyžrebujeme v pondelok 20. 2. spomedzi všetkých žrebov nazbieraných v tomto týždni. Ku knihám, ktoré zvládne odniesť sám vlastnými rukami, získa šťastný výherca od Pippi aj balík krásnych rozprávok a kníh pre deti.2. Týždeň s Herkulom 20. 2. - 26. 2.
Výhercu vyžrebujeme v pondelok 27.2. spomedzi všetkých žrebov z prvých dvoch týždňov. Tento týždeň venuje vyžrebovanému šťastlivcovi výhru sám Herkules, historicky najsilnejší knižný hrdina. Výherca si bude môcť z nášho kníhkupectva odniesť toľko kníh z vydavateľstva Ikar, koľko odnesie, a od Herkula dostane navyše výber literárnej klasiky, overenej časom.


3. Týždeň s Frankensteinovým monštrom 27. 2. - 5. 3.
Posledného výhercu žrebujeme v pondelok 6.3. spomedzi všetkých žrebov. Šťastný knihomoľ získa okrem kníh, ktoré zvládne odniesť vlastnými rukami, aj darček od Frankensteinovho monštra, ktoré sa preslávilo (okrem iného) svojou ohromnou silou. Frankie by však chcel napraviť svoju záporácku povesť pomocou špeciálneho darčeka pre výhercu, balíka toho najlepšieho spomedzi strašidelných kníh, trilerov alebo detektívok.


Gratulujeme výhercom!
Prvým výhercom, ktorého potešia knihy z vydavateľstva Ikar, sa stal pán Andrej z Nitry. Druhou výherkyňou je Monika zo Žiliny. Posledné žrebovanie sa uskutoční v pondelok 6. marca a výhercu budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. :-)

Chcem vedieť viac!

Výborne, tešíme sa! Prečítajte si kompletné pravidlá súťaže alebo nám napíšte!

Obyčajný človek sa môže obklopiť tisíckami kníh a od toho momentu mať aspoň jedno miesto na svete, kde sa môže cítiť šťastný. (Augustine Birrell)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 570 145,26 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička