Na tému bratia beletria pre deti

Zúženie výberu
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
Očko špehúň - Gabriela Futová, Miroslav Regitko (ilustrátor)
Očko špehúň

Čo to ten brat zase stvára? Aj mamka sa už strachuje – zrazu sa len sprchuje a voňavkuje ako dáka fiflena. Očko musí prísť celej veci na koreň! Vrhne sa do pátrania a zistí: kto ukradol bicykle, kto zničil v škôlke preliezky a, hrôza! – koho brat...

  • Knihapevná väzba
    10,99 €
    Na sklade

Túlavý braček - Toňa Revajová
Túlavý braček

Najnovšia knižka Tone Revajovej prináša príbeh, ktorý sa ľahko môže stať v hociktorej rodine...

  • Knihapevná väzba
    9,90 €
    Na sklade

Bratrstvo - Vyděděnci - John Flanagan
E-kniha
Bratrstvo - Vyděděnci 
CZ

Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice.

  • E-knihaEPUBMOBI
    9,53 €
    Ihneď na stiahnutie

Hra na skrývačku - Králiček - Yu-Hsuan Huang
Hra na skrývačku - Králiček

Pod sa hrat na schovávacku so zajacikom Kajom a jeho...

  • Knihaleporelo
    6,58 €
    -5 %
    Do šiestich dní

Diary of a Wimpy Kid: Diper Overlode - Jeff Kinney
Diary of a Wimpy Kid: Diper Overlode 
EN

In Diper Överlöde, book 17 of the Diary of a Wimpy Kid series from #1 international bestselling author Jeff Kinney, Greg Heffley is finding out that the road to fame and glory comes with some hard knocks...

  • Knihapevná väzba
    15,95 €
    Na sklade
  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    10,99 €
    Ihneď na stiahnutie

Sorry for Your Loss - Jessie Ann Foley
Sorry for Your Loss 
EN

From Printz Honor winner and Morris Award finalist Jessie Ann Foley comes a comitragic YA novel that will appeal to fans of Jandy Nelson and Jeff Zentner. As the youngest of eight, painfully average Pup Flanagan is used to flying under the...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,05 €
    -5 %
    Viac ako 30 dní

Cuts Both Ways - Candice Brathwaite
Cuts Both Ways 
EN

Love is never just black and white... A sharp and authentic love story about 16-year-old Cynthia, who finds herself caught between two brothers: one who is Black and the other who is white...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,96 €
    -5 %
    Na sklade


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

Neprečítate na zariadeniach:

  • Kindle

Viac informácií v našich návodoch

„Si plameň, ktorý sa nedá zahasiť. Si hviezda, ktorá sa nesmie stratiť. Si tým, kým si bol vždy, a to úplne stačí. Každý, kto sa na teba pozrie a uvidí temnotu, je slepý.“

Zlaté puto - Cassandra Clare
Zlaté puto
Cassandra Clare