Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

PrózaRományHistorické

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 9424 titulov

1.
Jiří S. Kupka  ·  Citadella (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #29
Tento neuveriteľný, ale kruto skutočný príbeh je desivým svedectvom Věry Sosnarovej, ktorá bola v roku 1945 deportovaná ako štrnásťročná spolu so svojou deväťročnou sestrou Naďou a ich matkou z Brna do Sovietskeho zväzu... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #22
V tretej časti Neapolskej ságy sa z dievčat Eleny a Lily stávajú ženy. Lila, ktorá sa v šestnástich vydala, má malého syna, opustila manžela a výhody, ktoré jej prinášalo manželstvo, a pracuje ako robotníčka vo fabrike. Elena odišla... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,99 €  (teda ušetríte 19%) okamžite na stiahnutie
3.
Andělský podíl  E-KNIHA CZ
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #50
Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,69 €  (teda ušetríte 56%) okamžite na stiahnutie
4.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #77
Druhá kniha z Neapolskej ságy začína vo chvíli, keď Elena spolu so svojou „geniálnou priateľkou“ Lilou nechávajú za sebou svoje klaustrofobické dievčenstvo a vstupujú do sveta búrlivej mladej dospelosti, ktorú sprevádza láska... (viac o eknihe)
Naša cena: 12,99 €  (teda ušetríte 13%) okamžite na stiahnutie
5.
Allison Pataki  ·  Ikar (2017)
NOVINKA TOP #28
Píše sa rok 1853 a Habsburgovci sú najmocnejší panovnícky rod v Európe. Ich ríša sa rozprestiera od ruských hraníc na východe po Taliansko na západe, od Nemecka na severe až po Balkán na juhu. Cisár František Jozef je mladý a bohatý... (viac o knihe)
Naša cena: 11,92 €  (teda ušetríte 20%) po vyjdení (predbežne 25.7.2017) zvyčajne posielame do 3 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 1 deň
6.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #35
Neapol na konci päťdesiatych rokov. Dve dievčatá vyrastajú vo svete chudoby a násilia, v uzavretom vesmíre, v ktorom je nutné prispôsobiť sa, dodržiavať pravidlá a zvyky, byť ako ostatní. Dve dievčatá, od začiatku iné, k sebe... (viac o eknihe)
Naša cena: 11,99 €  (teda ušetríte 14%) okamžite na stiahnutie
7.
Peter Tóth  ·  Dixit (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pokračovanie napínavého príbehu o vrahoch a ich morálnych spolupáchateľoch z najznámejšieho slovenského kriminálneho prípadu. Kniha odhaľuje najväčšiu mediálnu manipuláciu v našich novodobých dejinách a predstavuje jej hlavných... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
Constance Leisure  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Starobylá městečka, vinice, vůně bylin, slunce a vítr. Působivý román o lásce a pečlivě střežených tajemstvích vás vtáhne do spleti osudů obyvatel dvou vesniček v malebné Provence. V ovzduší zdánlivého venkovského klidu se během (viac o knihe)
Naša cena: 9,79 €  (teda ušetríte 16%) posielame do 7 dní
9.
Ivana Myšková  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsou uvězněni ve svých životech jako jelení šíje ve zpuchřelé pneumatice, chřestí garnýžemi, rozkrajují hálky a budí žlabatky, sestrojují lapače času, a hlavně srdnatě pojídají nahnilá jablíčka pravdy. Ženy zaplavují muže... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
10.
Peter Frankl  ·  Georg (2017)
NOVINKA
Najnovšia kniha slovenského spisovateľa (nar. 1947 v Žiline), ktorého hlavnou témou je holokaust. V dvoch napínavých príbehoch zobrazuje dramatické osudy Adama Kohna a Arnolda Silbera i ďalších príslušníkov slovenskej židovskej komunity počas.. (viac o knihe)
Naša cena: 5,80 €  (teda ušetríte 16%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Silvester Lavrík  ·  Dixit (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Historický román o bánovskom farárovi a slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi, ktorý zlyhal ako politik, kňaz aj človek. Príbeh, inšpirovaný láskou v neláskavých časoch a osudmi ľudí, ktorí ich museli žiť. (viac o eknihe)
Naša cena: 9,79 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
12.
Lisa Kleypas  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,69 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
13.
Franz-Olivier Giesbert  ·  Argo (2017)
NOVINKA
„Toho večera jsem se rozhodla zavést Knihu zla a zapisovat do ní jména všech škodlivých individuí, která mi přijdou do cesty. Prvním byl Robespierre.“ Mladičká pomocnice v zubařské ordinaci Lucile toho ve svých patnácti letech... (viac o knihe)
Naša cena: 14,14 €  (teda ušetríte 16%) posielame do 7 dní
14.
Hana Whitton  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Když mladičká Margaret náhle osiří, zdědí obrovské panství a s ním spoustu starostí, jak je řádně spravovat. To však není jediné, co ji trápí. Strachuje se o osud své přítelkyně Amy, která se zamilovala do pohledného... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 35%) okamžite na stiahnutie
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
16.
Isidorias  E-KNIHA CZ
Daniel Klabal  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kupec Džásim putuje od Alexandrie po Konstantinopol, mezi Smyrnou a Tabrízem, z orientálních bazarů do cel pravoslavného kláštera; miluje, bojuje, ztrácí, stárne. A neustále hledá. Pátrá po své manželce a jediném synovi, jež musel... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 55%) okamžite na stiahnutie
17.
Iona Grey  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Píše se rok 1943 a v nálety zničeném Londýně se setkávají dva mladí lidé: nešťastně vdaná Stella a pilot amerického letectva Dan. Ve dnech, kdy si nikdo není jistý tím, co bude zítra, se do sebe bezhlavě zamilují. Chvíle, kdy spolu mohou být... (viac o knihe)
Naša cena: 14,00 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení zvyčajne posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza 10.8.2017
18.
Kathryn Harrisonová  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nesmrtelný příběh o síle lidské odvahy. Hluboce inspirativní a plně zdokumentovaný příběh Jany z Arku, kterou roku 1428 „hlasy“ přiměly k tomu, aby sjednotila francouzský národ a přemluvila zdráhavého krále k boji proti... (viac o eknihe)
Naša cena: 11,59 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
19.
Závod s časem  E-KNIHA CZ
Leo Kessler  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čína roku 1927 je země zmítaná v chaosu. Zatímco komunisté a nacionalisté spolu válčí o moc, rozvratu využívají zločinci a malí diktátoři, kteří v čele svých soukromých armád terorizují zemi. Situace chce využít i Japonsko... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
20.
Radovan Dunaj  ·  Dixit (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Thriller, inšpirovaný skutočnými udalosťami najväčšej väzenskej vzbury v celých dejinách Československa. Príbeh sa odohráva vo väznici Leopoldov medzi októbrom 1986 až marcom 1990 a je silnou výpoveďou o odraze zmien po novembri 1989... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,69 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 472

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Knihy sú zárodkom všetkých revolúcií. (Victor Marie Hugo)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 688,23 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička