Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

PrózaRományHistorickéSpoločenské

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 1009 titulov

1.
Michael Weber  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nelítostná doba na konci třicetileté války na Moravě a v Čechách. Čas divokých náboženských a mocenských sporů mezi katolíky a protestanty. Švédská vojska pod velením slavného generalissima Torstensona dobývají bohatou Olomouc... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,95 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
2.
Barevný závoj  E-KNIHA CZ
William Somerset Maugham  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Děj románu, který poprvé vyšel v roce 1925, se odehrává v britské koloniální Číně. V jeho centru stojí mladý manželský pár, který je tvořen odlišnou dvojicí - oddaně milujícím introvertním mužem, povoláním lékařem... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,79 €  (teda ušetríte 59%) okamžite na stiahnutie
3.
Biele noci  E-KNIHA
Fjodor Michajlovič Dostojevskij  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Možno slnečný lúč, čo náhle vykukol spoza oblaku, znova sa schoval za dažďový mrak a všetko v mojich očiach znova otmavelo; alebo sa možno predo mnou mihla tak nevľúdne a smutne celá perspektíva mojej budúcnosti a ja som sa videl... (viac o eknihe)
Naša cena: 3,45 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
4.
Fjodor Michajlovič Dostojevskij  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Denník spisovateľa patrí k pozoruhodným a málo preskúmaným dielam F. M. Dostojevského. Je kľúčom k duši skutočného Dostojevského aj k mnohým z jeho slávnych románov. Vznikol ako spontánna výpoveď bez autocenzúry k spoločenským, kultúrnym a politickým... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
5.
Ivan Sergejevič Turgenev  ·  Európa (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ivan Sergejevič Turgenev (1818 – 1883) začínal ako básnik a ako básnik sa prejavuje aj v umeleckej próze. Realista v ňom nepotlačil poetu. Veď poézia, ako to skvelo vystihol André Maurois, je „umenie znovu vytvoriť, pretvoriť svet pre... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,95 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
Šum času  E-KNIHA
Julian Barnes  ·  Artforum (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pocta Barnesa Šostakovičovi: skladateľovi, konformistovi, hračke v rukách moci. Významný anglický spisovateľ a novinár Julian Barnes (1946, Leicester), laureát Man Bookerovej ceny, je nášmu čitateľovi dobre známy. Je to autor, ktorý v dnešnej... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
7.
Elif Shafak  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Celosvetovo úspešná turecká autorka Elif Shafak vo svojich knihách spája tradície Východu a Západu, búra vžité náboženské stereotypy a vytvára priestor pre všetky otvorené mysle. Jej knihy vyšli vo viac ako 40 svetových jazykoch... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
Sacha Batthyany  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V březnu roku 1945 hraběnka Margit Batthyányová -Thyssenová uspořádá ve svém sídle v rakouském Rechnitzu večírek. Okolo půlnoci někteří z hostů její zámek opustí a zastřelí sto osmdesát Židů, kteří mají v Rechnitzu... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 49%) okamžite na stiahnutie
9.
Gilles Legardinier  ·  Domino (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Marie si užila s muži víc trápení, než by jí bylo milé. Ale teď je rozhodnuta udělat všechno pro to, aby se role obrátily… (viac o eknihe)
Naša cena: 1,89 €  (teda ušetríte 88%) okamžite na stiahnutie
10.
Julian Barnes  ·  Odeon (2015)
Poslední Barnesova próza Roviny života spojuje – jak to u něj bývá zvykem – „to, co ještě nikdo nikdy nespojil“, aby po textech Žádný důvod k obavám a Vědomí konce vznikla další z jeho meditací dotýkajících se tématu smrti. V nejnovější autorově... (viac o knihe)
Naša cena: 1,36 € zvyčajne posielame do 4 dní
11.
Gina Barkhordar Nahai  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
K 25. narodeninám Vydavateľstva SLOVART vychádza jedna z našich najobľúbenejších beletristických kníh v reedícii s novou obálkou. Gina B. Nahai je americká autorka, ktorá pochádza z Iránu. Do USA sa presťahovala v roku 1977... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
12.
Profesor  E-KNIHA
Charlotte Brontë  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Charlotte Brontë, autorka nesmrteľného románu Jane Eyrová, napísala veľké príbehy plné citov a vášní. Jej nezameniteľný štýl rozprávania jej priniesol celosvetovú popularitu a uznanie. Dnes zaraďujeme jej diela už do svetovej... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
13.
The Diary Of Rywka Lipszyc  ·  Fortuna Libri (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedinečné svedectvo štrnásťročného dievčaťa, ktoré svoje dospievanie prežilo v lodžskom gete. Pri oslobodení koncentračného tábora Osvienčim-Brezinka lekárka sovietskej Červenej armády Zinaida Berezovská našla v troskách... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
14.
Sahar Delijaniová  ·  Fortuna Libri (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Príbeh o KRAJINE ROZDELENEJ REVOLÚCIOU a o ĽUĎOCH SPOJENÝCH LÁSKOU. V Iráne po islamskej revolúcii stále prežívajú ostrovčeky slobody, ale všemocný štát ich jeden po druhom ničí. Uväznenej žene sa narodí dieťa, ktoré prinesie... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
15.
CC Gibbs  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kolik trápení je člověk schopen unést pro osudový vztah? Katherine Hartová už urazila obrovský kus cesty od okamžiku, kdy nastoupila jako počítačová expertka do Knight Enterprises. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, že příchodem... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,00 €  (teda ušetríte 84%) okamžite na stiahnutie
16.
Khaled Hosseini  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Amir žije v exile, tisíce kilometrov vzdialený od rodného Afganistanu. Vo svojom rozprávaní spomína na Hasana, sluhu a verného priateľa, s ktorým ho spájalo takmer bratské puto... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
17.
Já a pan Jones  E-KNIHA CZ
Lucy Diamond  ·  Domino (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu... (viac o eknihe)
Naša cena: 1,89 €  (teda ušetríte 86%) okamžite na stiahnutie
18.
Daša Drndić  ·  Kalligram (2010)
Dokumentárny román o tzv. Lebensborn programe nacistov, prevýchova detí v árijskych rodinách... (viac o knihe)
Naša cena: 12,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
19.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2014)
Alice sa preberie na dlážke v posilňovni s veľkou hrčou na hlave. Myslí si, že má dvadsaťdeväť rokov a čaká prvé dieťa so svojím úžasným manželom Nickom. Napočudovanie sa dozvie, že pri páde sa jej z pamäti vymazalo desať rokov života... (viac o knihe)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
20.
Ayn Randová  ·  Epos (2003)
Atlas pokrčil pokrčil - to je dosť nezvyčajný názov knihy. Taký je aj Ayn Randovej, spisovateľky a filozofky. Toto dielo je považované za najlepšie, za vrchol jej celoživotnej tvorby. (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
123456789 … 51

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Moja knižnica - Som literárny snob: knihy do knižnice si vyberám podľa farby. A tá musí dokonale ladiť s farbou mojej duše. (Gregor P.)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 688,23 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička