popis
Vegetariánska, vegánska kuchyňa

Knihy Potraviny, nápoje Vegetariánska, vegánska kuchyňa

V podkategórii Vegetariánska, vegánska kuchyňa sa nachádza 164 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Štyri ročné obdobia
Martin Pyco Rausch  ·  Pyco (2016)
Pokračovanie úspešnej kuchárskej série MOJE JEDLO je plné praktických rád, inšpirácií a receptov pre celý rok. Kniha “ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA” je rozdelená do štyroch farebných kapitol, ktoré otvára rozhovor s odborníkom a ponúka desiatky receptov podľa... (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Vegánske pochúťky
Jérôme Eckmeier  ·  Slovart (2014)
NA SKLADE  
Slávny nemecký šéfkuchár Jérôme Eckmeier vybral spoločne so zväzom vegetariánov svoje najobľúbenejšie recepty a doplnil ich skvelými nápadmi využiteľnými... (viac o titule)
Naša cena: 14,20 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 3 dní
3.
Moje jedlo
Martin Pyco Rausch  ·  Pyco (2012)
Martin Pyco Rausch, známy predovšetkým ako moderátor a hudobný dramaturg, patrí k vášnivým kulinárom. (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Moje jedlo 2
Martin Pyco Rausch  ·  Pyco (2014)
Dva roky po úspešnom debute Moje jedlo pripravil Martin Pyco Rausch druhú zbierku vegetariánskych receptov. Naďalej neopúšťa pestrý jedálniček s ľahkými a zdravými receptami, tentoraz však ponúka ešte tvorivejšiu kuchyňu... (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Zdravé raňajky
Prečo raňajky? Lebo milujeme rána. Tie chvíle, kým sa svet navôkol zobúdza a deň sa pomaly dáva do pohybu. Myslíme si, že dobré raňajky môžu prispieť ku krajším dňom – je úplne jedno, či vás čakajú náročné úlohy v práci alebo víkendové leňošenie... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Divoké a jedlé
Sergei Boutenko  ·  Plejáda (2015)
Zaujímate sa o svoje zdravie a nebojíte sa objavovať? Radi by ste svoj život obohatili o úžasné informácie týkajúce sa rastlín okolo vás? Sergei Boutenko sa rastlinami zaoberá už od svojho detstva a nenáročným spôsobom pojednáva o blahodárnych účinkoch... (viac o titule)
Naša cena: 17,10 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Harmonická strava
Valerij Sineľnikov  ·  Eugenika (2011)
Populárny ruský autor zostavil vynikajúcu praktickú kuchársku knihu, založenú na princípoch blahodárne pôsobiacej a veľmi chutnej vegetariánskej stravy. Dozviete sa veľa zaujímavého a dôležitého o strave i jej príprave... (viac o titule)
Naša cena: 11,03 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 9 dní
8.
Raw pre začiatočníkov
Chantal Sandjon  ·  NOXI (2015)
Jednoduchý a zábavný úvod do problematiky raw jedla – trend surovej stravy je v tejto knihe vysvetlený na množstve receptov pre zdravie a pohodu. Raw strava je stará ako ľudstvo samotné. Táto kniha ukazuje, ako prepojiť kulinársku... (viac o titule)
Naša cena: 10,36 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
9.
Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/
Martin Pyco Rausch  ·  Pyco
Kolekcia titulov: Moje jedlo, Moje jedlo 2 a Štyri ročné obdobia... (viac o titule)
Naša cena: 35,00 €  (teda ušetríte 17%) posielame do 5 dní
10.
La Veganista
Nicole Just  ·  Ikar (2015)
La Veganista žije v Berlíne. Jej starý otec bol mäsiar, a keď sa jej raz spýtal, čo vlastne môžu vegáni jesť, odpovedala: „Je toho tak veľa, že som dokonca napísala kuchársku knihu!“ Jedlá, ktoré la Veganista v knihe prezentuje, sú jednoduché... (viac o titule)
Naša cena: 17,01 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
Moje jedlo (kolekcia)
Martin Pyco Rausch  ·  Pyco (2014)
Martin Pyco Rausch, známy predovšetkým ako moderátor a hudobný dramaturg, patrí k vášnivým kulinárom. Vyštudoval Hotelovú akadémiu a napriek tomu, že jeho profesionálny život sa uberal iným smerom, nikdy variť neprestal. A teraz vydáva knihu plnú.. (viac o titule)
Naša cena: 22,38 €  (teda ušetríte 20%) posielame do 5 dní
12.
Živá kuchyňa, cesta ku zdraviu
Judita Wignall  ·  Synergie (2015)
Živá strava je zdravý spôsob, ako sa detoxikovať, vyčistiť si pleť, zhodiť pár kíl a žiariť zdravím a vitalitou. Kto z nás však má čas zháňať neobvyklé prísady a vyrábať prácne jedlá? (Vy určite nie!) Tak ako najlepšie začať? (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
13.
Varenie a rawenie
Francesca Spinelli, Zuzana Sakara Antalíková  ·  Fortuna Libri (2016)
Aj zdravá strava môže byť chutná a oku lahodiaca. Jedlo pripravené a prijímané s láskou, radosťou a vášňou zvýši vaše vibrácie a budete sa po ňom cítiť skvele. Navyše, každý organizmus je individuálny, a preto by sme sa mali naučiť počúvať a rozpoznávať.. (viac o titule)
Naša cena: 16,06 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
Živá strava
Kristine Nolfiová  ·  Eko-konzult (2014)
Živá strava nie je novinkou. Naopak, po celé tisícročia bola jedinou potravou ľudstva. Keď živá strava zmizla a na jej miesto nastúpila varená strava, viedla k vytvoreniu spoločnosti s podlomením zdravím. Môže sa nám zdať naivné veriť, že môžeme... (viac o titule)
Naša cena: 8,55 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
15.
12 krokov k surovej strave
Victoria Boutenko  ·  PLEJADY (2014)
Autorka knihy poukazuje na výhody zdravého životného štýlu a surovej stravy. Vychádza z najnovších vedeckých poznatkov a prináša čitateľom nový pohľad na "závislosť" na varenej potrave. Ponúka praktické rady, ktoré uľahčia prechod na nový a zdravší... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
16.
Veľká rodinná kuchárka bez mäsa
Zdenka Horecká, Vladimír Horecký  ·  Príroda (2015)
V poradí štvrtá kuchárska kniha od manželov Horeckých, ktorá vychádza vo Vydavateľstve Príroda ponúka recepty ako stvorené pre všetkých, ktorý z nejakého dôvodu nemôžu alebo nechcú jesť jedlá z mäsa, prípadne chcú konzumácia mäsa obmedziť... (viac o titule)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
17.
Varíme pre planétu
Francesca Spinelli  ·  MADÁCH-POSONIUM (2014)
Kniha Varíme pre planétu obsahuje viac ako 150 vegetariánskych i vegánskych receptov rozmanitých chutí... (viac o titule)
Naša cena: 18,91 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 10 dní
18.
Bezmäsité recepty talianskej kuchyne
Kolektív autorov  ·  Foni book (2015)
Táto kniha sa vo svojom úvode zaoberá základnými pravidlami zdravého stravovania. Nájdete v nej klasické jedlá talianskej kuchyne a recepty na báze tradičných i menej známych obilnín a najrôznejších druhov zeleniny vrátane predjedál, omáčok, pizze i... (viac o titule)
Naša cena: 9,41 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Raw kreácie
PLEJADY (2015)
Predstavujeme vám novú a originálnu knihu receptov, zostavenou slovenskými nadšencami živej stravy. Hlavným mottom tvorcov bolo: Živé zdravé jedlo musí byť v prvom rade chutné aj príťažlivo vyzerať... (viac o titule)
Naša cena: 35,15 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
20.
Tekvica
Tekvica  
Anna Walz  ·  Ikar (2017)
PRIPRAVUJEME
Tekvica, napríklad hokkaido, maslová, obyčajná či veľkoplodá, má množstvo tvarov, farieb a veľkostí. Anna Walzová vyčarovala z tejto rozmanitosti neuveriteľné recepty... Táto obľúbená zelenina nás vždy prekvapí. Kto by jej odolal? (viac o titule)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 15.9.2017
Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať. (Anton Pavlovič Čechov)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 794,54 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička