popis
Grilovanie, dusenie

Knihy Potraviny, nápoje Grilovanie, dusenie

V podkategórii Grilovanie, dusenie sa nachádza 153 titulov.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Jedlá pečené a dusené na panvici (18)
EX book (2013)
NA SKLADE  
Obsah: - Kapsičky zo sviečkovice - Brašovské pečené - Cesnaková restovaná bravčová pečeň s pretlačenými zemiakmi - Pečený zajačí chrbát - Cibuľová roštenka - Pečená morčacia pečeň - Pečené plátky teľacej pečene - Kuracie pečienky s jabĺčkami (viac o titule)
Naša cena: 1,50 € posielame do 3 dní
2.
Weber - Grilovanie, Burgery
Jamie Purviance  ·  Ikar (2016)
Burgery sa pripravujú nespočetne mnohými spôsobmi. Na začiatok vám postačia najjednoduchšie veci: trocha fašírovaného mäsa, žemľa a zopár korenín. A podobne ako pri mnohých jednoduchých chutiach, ktoré sa pripravia z malého počtu prísad... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Pečenie, údenie, grilovanie rýb a mäsa
Jürgen Lorenz, Petra Lorenzová  ·  Ottovo nakladatelství (2007)
Rady a návody z tejto knihy premenia aj pečenie rýb a mäsa na otvorenom ohni na zaujímavé dobrodružstvo a ich konzumáciu na nezabudnuteľný zážitok. Množstvo názorných fotografií a ilustrácií... (viac o titule)
Naša cena: 8,48 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Weber - Grilovanie, Steaky
Jamie Purviance  ·  Ikar (2016)
Odborníci sa domnievajú, že ľudská civilizácia sa začala pred stovkami tisíc rokov, keď si naši predkovia po prvý raz opiekli mäso na ohni. Dnes si už len ťažko vieme predstaviť, aké tuhé muselo byť vtedy mäso v porovnaní s dnešnými šťavnatými... (viac o titule)
Naša cena: 11,31 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Grilovanie
Stevan Paul  ·  Slovart (2009)
Kniha Grilovanie je ideálna kuchárska kniha na leto, plná skvelých nápadov. Obsahuje množstvo praktických informácií, napríklad ako si vybrať správny gril či kde ho umiestniť, a tiež rady na bezpečné a zdravé grilovanie... (viac o titule)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
6.
Grilovanie
Svojtka&Co. (2013)
Keď dni sa predlžujú a teploty začnú stúpať, zrazu sa vracia aj potešenie z grilovania. Recepty z tejto knihy vám pomôžu pripraviť nečakané zážitky. Lahodné hovädzie stejky s kukuričným klasom, stejky z krkovičky so slaninou a chilli... (viac o titule)
Naša cena: 3,75 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
7.
Grilujeme po cely rok
Blanka Poláčková  ·  Ottovo nakladateľstvo (2016)
Viac ako 200 receptov na grilované pokrmy z hovädzieho, bravčového a baranieho mäsa, zveriny, hydiny, sladkovodných a morských rýb a plodov mora, z údenín, čerstvej zeleniny, ovocia a húb... (viac o titule)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
8.
Grilované dobroty (60)
Foni book (2015)
obsahu: Medovo-balzamové medailóniky Japonské hydinové ražne (yakitori) Morčacie mäso obalené slaninkou Morčacie rolky plnené syrom Citronový sumec na ražni Sviečkovica plnená slivkami... (viac o titule)
Naša cena: 1,50 € zvyčajne posielame do 10 dní
9.
Grilovačka majstrov
Angelo Menta  ·  Slovart (2017)
Angelo Menta sa venuje grilovaniu profesionálne a svoju Grilovačku majstrov prešpikoval overenými receptami s detailnými postupmi a množstvom užitočných rád. Naučí vás, ako... (viac o titule)
Naša cena: 18,95 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
10.
Dokonalý steak (slovenský jazyk)
Marcus Polman  ·  Slovart (2014)
Príručka ponúka jedinečný pohľad na prípravu dokonalého štavňatého steaku. Obsahuje nielen zrozumiteľné inštrukcie na prípravu mäsa a zbierku najslávnejších... (viac o titule)
Naša cena: 18,95 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
11.
Kniha grilovania pre hladných
Kolektív autorov  ·  EX book (2015)
Rozohňuje ťa myšlienka opekania v záhrade? Horíš túžbou po grilovaní? Horí v tebe vášeň k pochúťkam pečeným na rošte? Tak potom dúfame, že táto knižka práve pre teba ťa skutočne rozhní, veď je plná super nápadov... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
12.
Wok
Wok  
Vydavateľstvo SLOVART
Metóda prípravy jedla vo woku je v orientálnej kuchyni základná a jedinečná. Predstavuje rýchle, zdravé, chutné a pestré varenie. Táto kuchárska knižka predstavuje... (viac o titule)
Naša cena: 6,60 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
13.
Veľká kniha o grilovaní
Eric Treuillé, Birgit Erath  ·  Cesty (2006)
Všetko o príprave grilovaných jedál v kuchyni a záhrade (viac o titule)
Naša cena: 12,58 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
Recepty - grilovanie
Svojtka&Co. (2006)
Tepelná úprava pokrmov priamym ohňom, v žiarovisku, na kameni či otočnom systéme, je technickou skúsenosťou a nezriedka tajomstvom obľúbených kuchárov. Kniha, ktorá obsahuje veľké množstvo fotografií je názornou pozvánkou do sveta kulinárskych praktík. (viac o titule)
Naša cena: 11,32 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
15.
Všetko o grilovaní
Ottovo nakladateľstvo (2007)
Najchutnejšie špeciality z grilu po celý rok - pre začiatočníkov aj profesionálov s množstvom informácií, ako posedenie pri grile pripraviť... (viac o titule)
Naša cena: 3,32 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
16.
Dokonalé barbecue
Kolektív autorov  ·  Ikar (2016)
Nič sa nevyrovná dymovej chuti jedla pripraveného na drevnom uhlí. A keď sa chutný pokrm spojí s posedením v prírode s rodinou a priateľmi, život už nemôže byť lepší! Tento jedinečný sprievodca grilovaním prináša všetko, čo potrebujete na dokonalú... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
17.
Krížovky s tipmi na zdravé grilovanie
Vydavateľstvo Fragment (2016)
Medzi obľúbené spôsoby prípravy jedál patrí grilovanie. Veľmi často má spoločenský rozmer a stretávame sa pri ňom s priateľmi a známymi. Aby príjemné chvíle boli zároveň aj zdraviu prospešné, treba dodržiavať zásady správneho grilovania... (viac o titule)
Naša cena: 2,84 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
18.
500 Grilovanie
Paul Kirk  ·  Slovart (2010)
Publikácia ponúka 500 receptov na prípravu lahodných grilovaných jedál. Nájdete v nej užitočné rady, ako pripraviť grilovanú hostinu, tipy na vhodné ingrediencie, základné metódy grilovania, tajomstvo prípravy chutných marinád... (viac o titule)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
19.
Barbecue
Kolektív autorov  ·  Ikar (2004)
70 vynikajúcich receptov na veselú grilovaciu párty, kde sa nemusia opekať iba klobásky a steaky, ale môžu to byť aj marinované ryby, chrumkavá zelenina a šťavnaté ovocie. A nesmieme zabudnúť ani na chutné šaláty, pikantné omáčky a vynikajúce dipy. (viac o titule)
Naša cena: 4,70 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
20.
Barbecue
Príroda (2005)
Overené a vyskúšané recepty na rýchle, ľahké a chutné pokrmy. Podrobné návody na prípravu s priemernou dĺžkou varenia. Nepotrebujete žiadne špeciálne kuchynské vybavenie. Uvedená výživová hodnota každého pokrmu. Nechýba prehľad potrebných surovín. (viac o titule)
Naša cena: 1,00 € Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Vyber si autora, ako si vyberáš priateľa. (Jozef V. Sládek)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 794,54 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička