Knihy
E-knihy

Young adult

Zrušiť
Titulov: 866
Radenie

Burn

Patrick Ness • Walker books, 2020

Na sklade, objednávajte však rýchlo

An all-consuming story of revenge, redemption and dragons from the twice Carnegie Medal-winner Patrick Ness...

-9%
13,22 €

13,22 €

Zľava 9%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Pridať do

Find Me

od 12,34 €

Kniha 2020
Na sklade
-5 %
12,34 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha 2019
Na sklade
-9 %
14,99 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha
Na sklade
-5 %
12,34 €
Kniha
Na sklade
-9 %
14,99 €

Call Me By Your Name

od 8,53 €

Kniha Atlantic Books, 2017
Na sklade
11,50 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha Electric Monkey, 2018
Na sklade
11,95 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha Ember, 2013
-5 %
8,53 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha
Na sklade
11,50 €
Kniha
Na sklade
11,95 €
-5 %
8,53 €

Chain of Gold

od 15,37 €

Kniha brožovaná väzba
Na sklade
15,37 €

Na sklade, posielame ihneď

Kniha pevná väzba
Na sklade
-4 %
17,82 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha
Na sklade
15,37 €
Kniha
Na sklade
-4 %
17,82 €

The Wicked King

od 10,95 €

Kniha brožovaná väzba
Na sklade
10,95 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha pevná väzba

Vypredané

Kniha brožovaná väzba

Vypredané

Kniha
Na sklade
10,95 €

Vypredané

Vypredané

Unravel Me

od 11,95 €

Kniha brožovaná väzba, Electric Monkey, 2018
11,95 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha pevná väzba, HarperCollins, 2013

Vypredané

11,95 €

Vypredané

Imagine Me

Tahereh Mafi • Electric Monkey, 2020 • 6. diel série

Na sklade, objednávajte však rýchlo

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas...

10,95 €

10,95 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Pridať do

Defy Me

Tahereh Mafi • Electric Monkey, 2019 • 5. diel série

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

The breath-taking and heart-pounding fifth instalment in the incredible New York Times and UK kindle bestselling Shatter Me series. Perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard and Leigh Bardugo.

10,95 €

10,95 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

The Queen of Nothing

od 13,29 €

Kniha brožovaná väzba, Hot Key
-5 %
13,29 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha pevná väzba, Little, Brown
-10 %
21,21 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

-5 %
13,29 €
-10 %
21,21 €

One Of Us Is Lying

Karen M. McManus • Penguin Books, 2017

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

On Monday afternoon, five students at Bayview High walk into detention.    Bronwyn, the brain, is Yale-bound and never breaks a rule.     Addy, the beauty, is the picture-perfect homecoming princess.    ...

9,95 €

9,95 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

Vedeli ste, že...?

4 z 5 knižiek do druhého dňa odovzdávame doručovateľom na cestu k vám?

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Anne is an orphan with a penchant for daydreaming and distinctive flaming-red hair that catches the eye of everyone she meets. She is overjoyed to be sent to Green Gables, the Cuthberts' farm, which she...

-5%
4,43 €

4,43 €

Zľava 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Pridať do

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

From #1 New York Times bestseller Cassandra Clare and award-winner Wesley Chu comes the first book in a new series that follows High Warlock Magnus Bane and Alec Lightwood as they tour the world after the Mortal War. The Red Scrolls of Magic is...

10,50 €

10,50 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

When magic has gone from the world and a vicious king rules from his throne of glass, an assassin comes to the castle. She is a prisoner, but if she can defeat twenty-three killers, thieves, and warriors in a competition to find the greatest...

-4%
76,99 €

76,99 €

Zľava 4%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

From the New York Times and internationally bestselling authors of The Illuminae Files comes a new science fiction epic...

13,89 €

13,89 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

Six of Crows

od 10,95 €

Kniha brožovaná väzba, 2016
Na sklade
10,95 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Kniha pevná väzba, 2018
21,76 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha
Na sklade
10,95 €
21,76 €

Going the Distance

Beth Reekles • Penguin Books, 2020 • 2. diel série

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Elle Evans seems to have finally tamed hotter-than-hot bad boy Noah Flynn, but now they're facing a new challenge. Noah's 3,000 miles away at Harvard, which means they're officially a long-distance couple - and it's tough...

10,38 €

10,38 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

The Betrothed

Kiera Cass • HarperCollins, 2020 • 1. diel série

Na sklade, objednávajte však rýchlo

A would-be queen. A handsome king. A perfect match... or is it? When King Jameson declares his love for Lady Hollis Brite, Hollis is thrilled. After all, she's grown up at Keresken Castle...

-12%
9,28 €

9,28 €

Zľava 12%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Pridať do

Shatter Me

od 10,99 €

Kniha Electric Monkey, 2018
11,95 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Kniha HarperCollins, 2012

Vypredané

11,95 €

Vypredané

Ignite Me

Tahereh Mafi • Electric Monkey, 2018 • 3. diel série

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

With Omega Point destroyed, Juliette doesn't know if the rebels, her friends, or even Adam are alive. But that won't keep her from trying to take down The Reestablishment once and for all...

-2%
11,71 €

11,71 €

Zľava 2%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Pridať do

Posielame do 9 dní

“Our story begins just outside Miss Pinkerton’s Academy for Young Ladies at Chiswick Mall in London. A large family carriage is waiting for two young ladies, Amelia Sedley and...

-3%
11,16 €

11,16 €

Zľava 3%

Posielame do 9 dní

Pridať do

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev