popis Martinus.sk už podporuje aj Kindle

E-knihy pre čítačku KindlePripravili sme pre vás rozšírenú podporu čítačiek Dibuk Saga. Mnohé e-knihy si môžete stiahnuť aj vo formáte MOBI vhodnom pre tieto zariadenia.Ponuka e-kníh pre KindleNákup a stiahnutiePošlite si e-knihu e-mailom


Ktoré e-knihy sú dostupné pre Kindle?

Na Kindle je možné čítať všetky e-knihy, ktoré nám vydavatelia umožnili ponúkať vo formátoch bez šifrovania. V našej ponuke ich spoznáte tak, že sú dostupné vo formátoch MOBI a PDF. Pre najpohodlnejšie čítanie na Kindle odporúčame formát MOBI.

Ak chcete mať na výber z celej ponuky e-kníh, môžete si vybrať niektorú zo skvelých čítačiek, ktoré podporujú aj ostatné formáty e-kníh.

Ako zistím, ktoré e-knihy si prečítam na Kindle?

Jednoducho, použite náš filter :-). Kdekoľvek v ponuke e-kníh sa nachádzate, môžete si vybrať formáty, ktoré vás zaujímajú: MOBI, prípadne PDF. Ak zaškrtnete tieto formáty, zobrazíme vám len tie tituly, ktoré sú v nich dostupné.


A čo tituly, ktoré majú dostupné len chránené formáty?

Ak sú pri e-knihe dostupné len formáty EPUB (Adobe DRM) alebo PDF (Adobe DRM), znamená to, že od nás vydavateľ požaduje použitie chránených formátov. Vzhľadom na to, že Kindle štandardný formát ochrany nepodporuje, ale používa vlastný, neverejný systém, nemáme žiaľ ako sprístupniť chránené tituly pre Kindle. Chránené e-knihy môžete čítať na akomkoľvek podporovanom zariadení, vrátane všetkých čítačiek z našej ponuky.

Knihy sa podobajú na domov, kam sa vraciame aj cez najväčšiu búrku. (Bernard Bolzano)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 419 515,29 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička