Knihy
E-knihy
Zrušiť
Titulov: 5
Zúženie výberu
+ ďalšie možnosti
Radenie
Počet titulov: 5
Zoradiť podľa:
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
E-KNIHA
E-KNIHA

Okamžite na stiahnutie

Amber Pattersonová už nechce žiť ako bezvýznamná nula, neviditeľná žena, ktorá splýva s davom. Má pocit, že si zaslúži viac. Zaslúži si luxusný, pohodlný a bezstarostný život. Daphne Parrishová je zlaté dievča z Bishops Harbor...

-28%
9,99 €

9,99 €

Zľava 28%

Okamžite na stiahnutie

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
E-KNIHA
E-KNIHA

Okamžite na stiahnutie

Získali jste všechno, co jste kdy chtěli? A je to takové, jak jste si představovali? Opravdu? Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží...

-56%
7,20 €

7,20 €

Zľava 56%

Okamžite na stiahnutie

Na sklade, posielame ihneď

Amber Pattersonová už nechce žiť ako bezvýznamná nula, neviditeľná žena, ktorá splýva s davom. Má pocit, že si zaslúži viac. Zaslúži si luxusný, pohodlný a bezstarostný život. Daphne Parrishová je zlaté dievča z Bishops Harbor v Connecticute. Má všetko...

-5%
13,29 €

13,29 €

Zľava 5%

Na sklade, posielame ihneď

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Získali jste všechno, co jste kdy chtěli? A je to takové, jak jste si představovali? Opravdu? Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží...

-5%
15,63 €

15,63 €

Zľava 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

The Last Mrs Parrish

Liv Constantine • HarperCollins, 2017

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Addictive, dark, thrilling and full of twists! You won’t want to miss this mesmerising debut from a fresh new voice in psychological suspense. Perfect for fans of B. A. Paris, Shari Lapena and Liane Moriarty..

-5%
10,01 €

10,01 €

Zľava 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne


„Ten, kto nemiluje knihu, nemiluje múdrosť. Ten, kto nemiluje múdrosť, stáva sa hlupákom.“

Jan Amos Komenský