Knihy
E-knihy
Zrušiť
Titulov: 7
Zúženie výberu
Radenie
Počet titulov: 7
Zoradiť podľa:

Na sklade, posielame ihneď

Svet postihla pohroma, keď sa doň prestali rodiť dievčatá. Celých dlhých päťdesiat rokov sa ľudia snažia prísť na to, čo je za tým. Vedci robia pokusy, veriaci sa modlia. Až sa napokon predsa len dočkajú zázraku, v ktorý už pomaly nik nedúfal...

-11%
12,46 €

12,46 €

Zľava 11%

Na sklade, posielame ihneď

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Maddy, dressed in white, stands at the back of the church. At the end of the aisle is Rob - the man she's about to marry. Next to Rob is Ben - best man and the best friend any two people ever had...

-6%
8,94 €

8,94 €

Zľava 6%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

When the love of your life says you're not The One, what next? After celebrating a decade together, everyone thinks Lizzy and Ian are about to get engaged. Instead, a romantic escape to Dubai leaves Lizzy with no ring, ...

-12%
9,28 €

9,28 €

Zľava 12%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Eve of Man

Tom Fletcher a Giovanna Fletcher • Penguin Books, 2018 • 1. diel série

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

We are excited to announce Eve of Man, the first book in a brand-new YA trilogy, jointly written by bestselling authors Tom & Giovanna Fletcher. Against all odds, she survived. The first girl born in fifty years. They called her Eve ...

-4%
15,35 €

15,35 €

Zľava 4%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Posielame do štyroch dní

Jmenuje se Eva a narodila se padesát let poté, co na svět přestaly přicházet holčičky. Jako poslední žena na planetě žije své dětství odděleně od mužů, nezná pravdu o světě kolem ani o minulosti...

-5%
15,63 €

15,63 €

Zľava 5%

Posielame do štyroch dní

Dream a little Dream

Giovanna Fletcher • Penguin Books, 2015

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

The new gorgeously romantic novel from bestselling author of Billy and Me and You're the One That I Want, Giovanna Fletcher. Sarah is doing just fine. Sure she's been single for the last five years, ...

-5%
11,88 €

11,88 €

Zľava 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Eve of Man

Tom Fletcher a Giovanna Fletcher • Penguin Books, 2019 • 1. diel série

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Fans of The Hunger Games, Divergent and The Handmaid's Tale will love this electrifying dystopian love story. Against all odds she survived. Eve is no ordinary sixteen-year-old....

-5%
9,97 €

9,97 €

Zľava 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne


„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská