Xmas
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Najznámejšie klasické príbehy -
Ušetríte 7,90 €
-53%
7,00 €

Osem klasických príbehov upravených do skrátených verzií a doplnených o pôsobivé farebné ilustrácie. Sú ako stvorené na čítanie pred spaním! V tomto súbore ôsmich klasických príbehov sa stretnete s obľúbenými detskými hrdinami... Čítať viac 

Novinky

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7

Knihu som plánovala čítať ako rodič, ktorý chce nájsť mieru medzi chválou a karhaním. Nakoniec bola mojím nakopávačom pre prácu:-) Skvelá. Ani neviete, ako Vám môže zmeniť pohľad na doterajšie stereotypné zmýšľanie.

Čítaj viac

6

O tejto sérií môžem povedať len toľko že SUPER! Celá séria ma bavila, mala všetko čo má mať - humor, romantiku, smútok, smiech ale aj zaujímavú zápletku (naozaj som netušila kto a prečo).. Určite si všetky časti prejdem ešte raz :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth