Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Matematika lásky - Hannah Fry
Ušetríte 6,90 €
  • Hannah Fry
-63 %
4,00 €

Láska je presne tak ako väčšina nášho života plná rôznych vzorcov. Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch


Veľmi humoristicky podaný cestovateľský denník. Sú to kratšie príbehy, ktoré zachytávajú niekedy až bizarné situácie, v ktorých sa autor ocitol počas jeho ciest, v rôznych krajinách. Táto kniha naozaj pobaví každého. :)

Čítaj viac

3

Na knihu som narazila len náhodou a veľmi milo ma prekvapila. Príbeh je predstavený z pohľadu niekoľko hlavných postáv a každá má svoj vlastný príbeh (chvíľku mi teda trvalo zorientovať sa v tom, kto je kto a kde sa čo odohráva). Príbeh dopĺňajú sem tam ilustrácie a oceňujem aj ilustrovanú mapu sveta. Kniha má určite potenciál a už teraz sa teším na druhú časť, na ktorej autor aktuálne pracuje.

Malé mínusy predstavuje až príliš veľké množstvo postáv, nie moc akcie, dej sa odohráva skôr v pomalom tempe a taktiež sa v knihe nájde aj pár nelogických častí.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert