Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Pokračovanie sa mi páčila tak isto ako aj jednotka. Lubilo sa mi to puto medzi Katy a Daemonom. Som zvedavá ako to bude pokračovať. Odporúčam.

Čítaj viac

Ónyx
  • Jennifer L. Armentrout
4,8
12,89 €

14

Strašidla sú pre mňa Palahniukovým vrcholom. Niektoré pasáže som mal problém prečítať. Na iných som sa skvelo zabával. Súdobá kritika spoločnosti, ktoré nastavuje nám a nášmu spôsobu zmýšľania nepríjemné zrkadlo. Jeden z mála Amerických autorov, ktorý si uvedomuje v akom štáte žije a snaží sa ho reflektovať najlepšie ako vie. Ak hovoríme o nepríjemnej a trefnej literatúre - Strašidlá do nej rozhodne patria.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Marek Dzurilla

Môj wishlist


„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green