Vianoce

Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Hľadáte ten správny knižný darček pre rodičov, starých rodičov alebo súrodencov? Ak chcete potešiť dospelých čitateľov a čitateľky peknou knižkou, inšpiráciu nájdete v tejto kolekcii.

Akciové tituly  

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38 %
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

6
07.12.2021 05:18

Nádherný hrnček, ktorým som si urobil radosť. Trošku menší než bežne predávané v obchodoch, ale o to je krajší...

Čítaj viac

10

Kde začať… ťažko sa mi nachádzajú slová, ale nebudem šetriť superlatívmi :D
Dramatický a očakávaný príchod Simona Arthura Henryho Fitzranulpha Basseta na svet je opísaný v prológu. Gróf Clyvedon je jednou z hlavných postáv, veľmi sympatický, charizmatický, zdanlivo arogantný a povýšenecký. To, prečo je aký je mi neraz stislo srdce. Výchova a prístup rodiča sa môže odzrkadliť na výchove a Quinnová traumy a následky rodičovského zlyhania opísala bravúrne. Celý vývoj Simonovej postavy som doslova hltala a verila, že bystrá Daphne ukáže Simonovi cestu von z tieňa pochýb o sebe samom. Okrem samotnej Daphne, sa mi páčila aj jej rodina. Síce boli v popredí jej traja starší bratia, Anthony, Benedict a Colin, no verím, že ostatní súrodenci dostanú svoj priestor. Všimli ste si mená súrodencov? Áno, sú v abecednom poradí, nie je to super? Tiež oceňujem uštipačnosť klebetníku Lady Whistledownovej, ktorého úryvky sú na začiatku každej kapitoly! Striedanie pohľadu Simona a Daphne milujem, máme možnosť vidieť do vojvodovho vnútra, aj keď navonok sa javí akoby bol bez citov. Juliin štýl je naozaj skvelý, dialógy sú plné humoru, charaktery postáv prepracované a v historických románoch sa väčšina autorov stráni erotických scén,no u Quinnovej to neplatí. Romantické duše si určite prídu na svoje a záver….presne taký, aký popri zápletkách a drámach v príbehu, očakávate, ale o dosť lepší.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Nina Legenyova

Anglické


„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“