Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Patrik Kondáš

Jeseň je pre mňa ideálnym obdobím na čítanie: keď vonku prší, deka, kniha a šálka s teplým nápojom nesmú chýbať. Ak sa počasia držia ešte posledné záchvevy tepla, čítanie vonku je jasnou voľbou. Či je vonku pekne alebo sychravo, nechajte sa inšpirovať tipmi na spríjemnenie jesenného popoludnia či večera. Musím priznať, že nie všetko zo spomínaných kníh patrí k ľahkému čítaniu, ručím vám však, že vďaka týmto kúskom nevyleziete spod deky, kým nepretočíte poslednú stránku.

Akciové tituly

Zabudnutý čas - Sharon Guskin
Ušetríte 9,90 €
  • Sharon Guskin
-71%
4,00 €

Noah má štyri roky a chce ísť domov. Jediný problém je v tom, že už doma je. S Noahom nič nejde ľahko, to jeho mama Janie dobre vie. Chlapec má hrôzu z vody, a aby ho dostala do vane, musí s ním zápasiť, čo sa jej nie vždy chce... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Na jesennú nádielku kníh sa vždy veľmi tešíme! Vydavatelia vyťahujú svoje skvosty, čitatelia si vyberajú a nevedia, čo skôr čítať :) Aj my sme mali problém vybrať knihy do tohto jesenného LookBooku - je ich totiž tak veľa, že by zoznam kníh musel byť minimálne dvakrát taký dlhý. Veríme však, že aj v tomto výbere si každý nájde niečo pre seba a želáme vám už tradične viac času na čítanie :)

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Pre mňa osobne je Peklo a Stratený symbol topka zo série aj keď k piatej časti som sa ešte nedostala. Štýl je presne taký, aký sa mne páči. Za mňa určite odporúčam

Čítaj viac

4

Táto knižka je podľa mňa najlepšia z Rok-ov, krásne obrázky na vymýšľanie rôznych príbehov. Odporúčam malým aj starším detičkám. Neodporúčam pred spaním - deti nebudú chcieť skončiť s čítaním :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nie tí milujú knihy, ktorí ich nedotknuté schovávajú v skriniach, ale tí, ktorí ich majú ustavične v rukách.“

Erazmus Rotterdamský