Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Tajomstvo Gray Mountain - John Grisham
Ušetríte 6,90 €
-50%
7,00 €

V roku 2008 americké megafirmy hromadne prepúšťajú, aby sa udržali nad vodou aj počas finančnej krízy. Mladá právnička Samantha Koferová však s výpoveďou dostane aj netradičnú ponuku – ak príjme prácu v neziskovej organizácii, po roku sa môže vrátiť... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7
11.11.2019 21:56

Film, ktorý rozhodne odporúčam pozerať niekedy cez víkend v čase voľna, s dostatkom času a hlavou nastavenou len na jeho vnímanie a nič iné. Výborný epos o nezmyselnosti vojny a komplikovanosti života s plejádou známych hercov, z ktorých niektorí sa na pľaci len mihnú a naopak iní dostanú neobmedzené pole pôsobnosti na prejavenie svojho talentu. Klobúk dole.

Čítaj viac

4
4

Rad citam od detsva a momentalne ma bavi motivacna literatura.

Miro Židek napísal recenziu

11.11.2019 21:15

Neuveritelne cosi. Aj vdaka tejto knihe zacinam s otuzovanim ( rano studena sprcha ). Odporucam vsetkym co chcu zmenit svoj zivot k lepsiemu a urobit nieco pre svoje zdravie. Vdaka tejto knihe zacinam posuvat svoje hranice a likvidovat svoju komfortnu zonu.

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“