Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Fantastic Beasts and Where to Find Them - J.K. Rowling
Ušetríte 16,95 €
-77%
5,00 €

J..K. Rowling's screenwriting debut is captured in this exciting hardcover edition of the Fantastic Beasts and Where to Find Them screenplay. When Magizoologist Newt Scamander arrives in New York, he intends his stay to be just a brief stopover... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Tazko sa knizka odklada. Zelala by som si, keby den mal via ako 24 hodin a nic ine na praci, len citat a citat. Tak by som knihu precitala na jedno psedenie. Pre mna je Skola noci od jedneo diela k druhemu lepsie a lepsie. Dej sa vzdy vyvija a vzdy niecim zaujme :)

Čítaj viac

4

Od diela k dielu lepsie a lepsie. Paci sa mi styl ako autorka pise a tiez dej. Od zaciatku do konca sa dej vyvija.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev