Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Pozor na jazyk - Karen Ehman
Ušetríte 8,90 €
  • Karen Ehman
-75%
3,00 €

Kniha Pozor na jazyk! je skutočnou výzvou pre všetkých, ktorí majú vo zvyku najprv hovoriť a až potom myslieť. Autorka nás prevedie úskaliami prostorekosti 
a zhovorčivosti a naučí nás múdro používať slová, aj keby sme v tej chvíli ... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

12

Leigh Bradugo naozaj stvorila unikátny a pútavý svet. Zo začiatku sa to veľmi pomaly odvíjalo príbeh sa však rozbehol. Teším sa na pokračovanie, no myslím že duologia 6 vran bola lepšia.

Čítaj viac

12

Po veľmi ťažkom rozhodovaní som sa odhodla si ju prečítať. Knižka má zaujímavý námet s ktorým sa autorka celkom pekne pohrala. Nesedelo mi však veľké množstvo postáv ktoré príbeh rozprávali. Niektoré som vyslevene nemusela. Nejaký extra zážitok však knižka vo mne nezanechala.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev