Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Ambrušová

Existuje množstvo kníh, ktoré sa dočkali aj filmového či seriálového spracovania a mohli tak osloviť širšie publikum. V tomto výbere nájdete knižky, ktorých príbehy môžete sledovať na svojich obrazovkách, my si ale stále myslíme, že raz čítať je lepšie ako stokrát vidieť :-)

Akciové tituly

Malá doba ľadová - Tamara Šimončíková Heribanová
Ušetríte 5,90 €
  • Tamara Šimončíková Heribanová
-60%
4,00 €

Tamara Heribanová sa v knižke Malá doba ľadová s nevšedným espritom, sviežim humorom a ľahkou bezprostrednosťou vyjadruje k pálčivým problémom mladej generácie. V centre jej rozprávania sa ocitla láska ako niečo, čo korunuje celé bytie človeka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

6

Neskutočne dielo, prepracovane do najmenšieho detailu. Pokračovanie úžasnej lásky hlavných postav som si nesmierne užila, dychtivo čítala stále ďalej a ďalej.
Autorka ma úžasný štýl pisania, ktorý mi veľmi imponuje a vie vtiahnuť citatela do deja. A najlepšie je na záver, dokáže z jemnej zápletky urobiť srdcervucu drámu tak, ako sa patrí.
Skladám klobúk

Čítaj viac

0

Nôž - Jo Nesbo
Práve čítam
Nôž

Milujem knihy a rad o nich konverzujem. ????

Julius Brand napísal recenziu

29.05.2020 09:48

Dobrý deň, chcel by som vedieť či sa plánuje vydať táto kniha aj v slovenskom jazyku. Češi už majú myslím tretie vydanie a u nás zasa ani jedno ????

Čítaj viac

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle