Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Múza - Jessie Burton
  • Jessie Burton
Vypredané
14,90 €

Olive Schlossová prichádza v 30. rokoch minulého storočia s bohatými rodičmi do Španielska na letný byt. Rada maľuje, no svoj talent musí pred otcom, viedenským obchodníkom s umením, tajiť. V prenajatej haciende sa zblíži so slúžkou... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

2
2

Zkouška ohněm - James Rollins
Práve čítam
Zkouška ohněm

Jsem Jana z Ústeckého kraje, která co se naučila číst, nedělá nic jiného než čte. Mám i jiné zájmy, jako jsou seriály, vaření, plavání, divadlo, procházky, výlety, památky či cestování, ale čtení je vždy na prvním místě.

Jana Trestrová napísal recenziu

12.06.2021 16:59

Další kniha o Sigmě Force přečtená a musím říci, že byla zase úžasná, jako ty, co jsem už četla (ať už dřív nebo teď). Kniha obsahuje vše, co se mi líbí, co mám ráda. Hlavně tu historii. A konečně jsem tam měla Seichan, kterou fakt zbožňuji, stejně tak i Graye. Ale bručounek Kowalsky je taky úžasný. Ale já mám ráda všechny členy Sigmy. V této ságě, najdu vše, co ráda čtu, takže když chci dobrodružství, historii, katastrofy, komedii, ale i romantiku, tak vím, kam mám sáhnout. James Rollins a jeho Sigma Force. Rozhodně si i tato kniha zaslouží plný počet. :)

Čítaj viac

11

fakt vydarená nálož intolerantných receptov :) občas sa treba pohrať so zháňaňím ingerdiencií, ale to nie je pre človeka s potravinovou intoleranciou nič nezvládnuteľné. prevládajú ozaj jednoduché receptíky, ktoré zvládnete aj vo víkendovom hibernačnom móde. rozhovory so sympaťákmi Kemkovcami sú milý bonus.
absolutórne odporúčam!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čitateľ, ten sa má... on si môže svojich autorov vyberať.“

Kurt Tucholský