Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

Počas celého marca 2021 sme spoločne so Sherlockom a knihomoľmi pátrali po knihách, ktoré tajomný zlodej ukradol obľúbeným hrdinom. Ak ste si pri niektorej vraveli, „to si musím prečítať", toto je vaša šanca pripomenúť si svoje predsavzatie.

Akciové tituly

Jednoducho na mňa zabudli - Jiří Holub
Ušetríte 4,10 €
-51 %
4,00 €

Jednoducho na mňa zabudli súčasného českého spisovateľa Jiřího Holuba je citlivo vyrozprávaný príbeh sedemročnej Kláry, ktorá prichádza so svojimi rodičmi z Prahy do Sudet... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Opat neskutocny zazitok. Krasny pribeh o Elize a jej ceste za prvou laskou. Kniha ma tak vtiahla do deja, ze som sa aj ja ocitla v Kalifornii a hladala kusocek zlata. Isabel Allende opat nesklamala.

Čítaj viac

21

Nápad skvelý a pútavá obálka knihy, po ktorej siahne takmer každý koho zaujíma história. Avšak ako už bolo spomínané v iných príspevkoch, kniha je len slabým odvarom toho čo čakáte. Život I.Kamprada je tu spomenutý len minimálne. A čo sa týka hlavnej postavy, tak nebyť listov, nie je možné ju ani vykresliť. Samozrejme situácia a historické udalosti, ktoré sú tam okrajovo spomínané sú len plus.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Katarína Kamenská

SOCIAL


„Televízia je pre mňa veľmi poučná. Vždy keď ju niekto zapne, idem do inej izby a čítam.“

Groucho Marx