Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Stvorení pre hrdinstvo - Christopher McDougall
Ušetríte 8,00 €
  • Christopher McDougall
-54%
6,90 €

Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe Stvorení pre hrdinstvo... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch


nuda. ako už niekto predomnou písal v recenziách - pristihnete sa ako preskakujete strany. nedočítané absolútne neodporúčam. trápenie (asi spolu s autorom). po trhline obrovské sklamanie. ale ak niekoho nemáte radi tak ideálny darček na životné jubileum :D

Čítaj viac

5

Detektivny pribeh, trochu mi stylom pripominal Janu Eyrovu, napinavy a “prevracac stran” . Na pozadi rodinneho dedicstva je vykresleny roman nie velmi idealnej rodiny, ktora skryva tajomstva. Podari sa ich objavit Hal az po 20 rokoch. Necakajte ziadne necakane zvraty v deji, klasicka detektivka. Je velmi putava. najviac ma zaujali pasaze o vesteni z kariet, ktorymi je cely pribeh pretkany.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Aby existovali veľkí básnici, musia existovať veľkí čitatelia.“

Walt Whitman