Odporúčame

 

Vyberá Natália Lichnerová

Knižky z tejto kolekcie majú čarovnú moc. Dokážu potešiť každú romantickú dušičku a pri ich čítaní zažijete dokonalý oddych po ťažkom dni.

Akciové tituly  

Ženy z rodu Springovcov - Anna Todd
Ušetríte 9,90 €
-77 %
3,00 €

Meg, Jo, Beth a Amy sú sestry. Každá je iná, ale trápia ich rovnaké starosti – otec na misii v Iraku a mama skrývajúca tajomstvo. Túžia po živote, za ktorý sa nebudú hanbiť, celkom inom, aký práve vedú. Pred sebou majú rok... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

19

Túto recenziu píšem netradičné v IC vlaku na ceste z Bratislavy do Košíc. A tu som aj najnovší literárny počin Václava Neuera dočítala. Co napísať ako hodnotenie? Že ma kniha bavila? Ze bola napínavá? Že partia okolo Ledeckeho je u veriteľná a dá sa s ňou ľahko zžiť? A napríklad, že jeho knihy sa dajú iba ťažko odložiť a nečítať? Áno, rozhodne! Znova som nadobudla pocit, že táto kriminálna séria je jednoducho skvelá. Plus tentokrát tam trocha úraduje aj mysteriózne zápletka... Keď som knihu odložila, spýtal sa ma jeden spolucestujúci "či zo je ten druhy Dán?" Ano je. Veď myslím, že boli aj počas aktívnej kariéry kolegovia. Druhý, však v tomto prípade neznamená horší. Trocha iný, ale rozhodne dobrý.

Čítať viac

4
4

Som občasný čitateľ ktorý začínal na sci-fi a fantasy a neskôr som sa preorientoval skôr na odbornú a vedeckú literatúru.

Dominik Homiak napísal recenziu

05.12.2022 06:20

Kniha je úrčená každému milovníkovi prírody ktorý hladá niečo jednoduché, zábavné aj poučné na čitanie. Kedže je písana formou krátkych príbehov, zážitkov tak sa kniha číta príjemne a rýchlo.
Nájdu sa tu kapitoly pri ktorých bude čitateľ žasnúť, dvíhať obočie, zasmeje sa ale sa aj niečo zaujímavé dozvie. Preto si myslím že kniha poteší každého čitateľa, či už aktívneho milovníka prirody, špotrovca alebo občasného turistu ktorý v prírode hľadá potešenie.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Tak hovorí mongolský mýtus: Láska sa rodí z rôznych prirodzeností. Protikladmi získava silu. Konfrontáciou a premenou sa udržiava.“

Záhir - Paulo Coelho
Záhir
Paulo Coelho