Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Anna Porubcová

Klimatická kríza a problémy životného prostredia sú jednou z najväčších výziev ľudstva a dotýkajú sa nás všetkých spoločne. Snažíme sa im porozumieť aj vďaka knihám, ktoré by sme chceli dať do vašej pozornosti.

Akciové tituly

Ranná horúčka - Péter Gárdos
Ušetríte 5,90 €
  • Péter Gárdos
-54%
5,00 €

Švédsko 1945. Dvadsaťpäťročného Miklósa transportujú z koncentračného tábora Bergen-Belsen na švédsky ostrov Gotland. Potom si v rehabilitačnej nemocnici znovu vypočuje rozsudok smrti: švédsky lekár mu pre neliečenú tuberkulózu dáva šesť mesiacov... Čítať viac 

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Tak teda táto kniha ma úplne dostala! ???? Naozaj zaujímavý dej, postavy ako zo skutočnosti a reálne pocity. Našla som sa v toľkých častiach až to bolo neskutočné ako to niekto tam presne a výstižne dokáže opísať. Ten koniec ma úplne dostal - na jednej strane som to čakala no na druhej to bolo veľké prekvapenie a nič čo by som čakala. Podľa mňa je to kniha určená všetkým, ktorí sú práve stratení a snažia sa nájsť a zároveň pre tých, ktorí chcú zistiť aký je život pri drogách. Dúfam, že autor bude zvažovať o napísaní pokračovania.

Čítaj viac

6

Príbeh tejto knihy je, ako všetky Minierové, zaujímavý a napínavý. Vyšetrovatelia viackrát majú páchateľa takmer v rukách, no vždy sa nájdu nové indície, ktoré ich odvedú na zlú stopu. Trošku ma prekvapil rýchly a šokujúci záver, s ktorým sa mohol autor viac vyhrať, no nie všetky príbehy sa končia šťastne.

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“