Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Malá doba ľadová - Tamara Šimončíková Heribanová
Ušetríte 5,90 €
  • Tamara Šimončíková Heribanová
-60%
4,00 €

Tamara Heribanová sa v knižke Malá doba ľadová s nevšedným espritom, sviežim humorom a ľahkou bezprostrednosťou vyjadruje k pálčivým problémom mladej generácie. V centre jej rozprávania sa ocitla láska ako niečo, čo korunuje celé bytie človeka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Veľmi pekná kniha plná krásnych kresieb a myšlienok, ktoré môžu čosi naučiť nás všetkých (bez ohľadu na vek)

Čítaj viac

3
3

Som jednoduchý človek s obyčajným životom a milujúcou rodinou. Som vášnivý čitateľ, ktorý sa rád prostredníctvom kníh prenáša do iného sveta.

Beata Piaterova napísala recenziu

12.08.2020 22:06

Kniha obsahuje krátke poviedky, z ktorych každá má svoje čaro. Samozrejme môžem povedať, že pri niektorých neostali moje oči bez sĺz. Dojemné príbehy, ktoré sa určite vryjú do srdca. Kniha sa číta s ľahkosťou. Vyhovuje mi písanie autorky. Určite si nenechám újsť možnosť prečítať si aj iné diela od autorky.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michaela Plevkova

Prečítané 2019-2020


„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“