Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Anasoft litera je slovenská literárna cena. Udeľuje sa raz ročne za najlepšie pôvodné slovenské prozaické literárne dielo alebo za preklad pôvodného prozaického diela autorov, ktorí sú primárne občanmi Slovenskej republiky a ich prózy sú knižne vydané v predchádzajúcom kalendárnom roku.

Akciové tituly  

Posledná kniha - Darina Hamarová
Ušetríte 5,90 €
  • Darina Hamarová
-54 %
5,00 €

Nádherný príbeh Charlotte de Grièse odohrávajúci sa na pozadí búrlivých a dramatických udalostí vo Francúzsku na sklonku 18. a začiatku 19. storočia. Historický román plný vášne, lásky, priateľstva a zrady, ktorý vás prevedie tými najtmavšími... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

3

Prvý a posledný
Už teraz mi táto trilógia chýba. V tejto časti si prejdeme s Táňou maturitou. Veľmi sa mi páčilo ako sa Alex v tejto časti správal, ako si všetko vysvetlili. Zažijeme s Táňou sťahovanie do Martina. Pri udalosti s babkou som si aj poplakala. Kto je záhadný Michal z listov? Čo spôsobí jeho stretnutie? Aké budú osudy Táninich spolužiačok? Správanie Zuzky v tejto časti sa mi nepáčilo, ale ku koncu sa to zlepšilo. Avšak čo mi v nej veľmi chýbalo je ako to starká vzala, že Táňa nie je jej vnučka. Ako jej bolo v Amerike. Či po návrate šla do Žiliny. Čakala som takú jednu kapitolu na vysvetlenie.

Čítaj viac

3

V tejto časti trilógie spoznávame Tánine kamarátky a život v Trnave. Táňa býva u starkej v Trnave a na víkend cestuje do Starej Vsi. Spoznávame jej otca a malú sestru. Alex začína tajiť veľa vecí. Ale lož má krátke nohy. Čo je ochotný spraviť pre Táňu, aby boli spolu naspäť? Ďalší problém je Tim. Nový spolužiak. Zo začiatku sa nemajú radi, ale nakoniec sa z nich stanú kamaráti. Čo ak Tim od Táni čaká viac? Ako dopadne stužková? To všetko a ešte viac sa dozviete v tejto knihe. Táňa začne písať príbeh. To sa mi veľmi páčilo ako nechala indície Alexovi.

Čítaj viac

„Za všetko, čo je vo mne dobré, vďačím knihe.“

Maxim Gorkij