Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Po knihe som siahla z dôvodu témy aj odporučenia, a naozaj neľutujem. Dej knihy ma hneď zaujal a rýchlo sa čítal. S postavami som sa sem-tam stotožnila. Určite môžem odporučiť. Je to určené skôr pre 16+, pretože obsah je ťažký a téma dosť nezvyčajná. Každopádne aj v tejto knihe je odkaz pre všetkých čo zmýšľajú rovnako ako Meg, čo veľmi cením. O psychických problémoch hovoriť treba a nie to riešiť odstrihnutím sa od bežných dní. Bolo mi ľúto práve Meginých najbližších ako ich to poznačilo ale hlavne jej kamarátky Cody, ktorá sa snažila odpovedať si na otázku prečo sa to stalo. Opäť úžasná kniha od Gayle Forman ako aj jej predošlé.

Čítaj viac

13

Mussove príbehy sú skvelo čitateľné . Teda až na tento. Príbeh pritiahnutý za vlasy,s trapnymi dialógmi a o tom patetickom konci radšej úplne pomlčím . Za mna jednoznačne jeho najslabšia kniha

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Adam Grega

Knižnica


„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“