Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

7
7

Mariana Harbutova napísala recenziu

19.06.2021 19:22

Dobojovanééé...už som sa nevedela dočkať konca, ktorý bol nakoniec úplne iný, ako som očakávala...
Musím uznať, vydarené dielko...príbeh drží v napätí od začiatku po koniec...
Určite ODPORÚČAM :-)
Ale na istý čas chcem pokoj od krimi a detektívok...hrozná nervozita, napätie ako sa to skončí...normálne som prenášala svoj nepokoj aj na rodinu...pomóóóc...keby nemám gélové nechty, asi už nemám žiadne :-D toto nieeeee JA chcem byť kľudná, pokojná ;-)

Čítaj viac

1
1

Milujem knižky od detstva.Kupovala som si ich pravidelne za svoje ušetrené peniaze,dostávala a napriek elektronickej čítačke,ktorú som dostala od mojej dcéry na narodeniny,si občas kúpim knihu.Knihy sme si darovali s mojím bratom,knihy si prajem na Vianoce a občas aj sama objednám.A teraz kupujem knižky pre môjho vnučika. Myslím si,že čítanie je moje hobby od malička,aj keď som si to vtedy ešte veľmi neuvedomovala. Konečne mám teraz dostatok času na čítanie a strávim s ním hodne času.Citam nájme v angličtine,ale aj v slovenčine a češtine.Milujem detektívky,ale najmä psychologické thrilery,severského rázu. Nedá sa povedať,že iné knihy nečítam,ale začínala som s pani Ruth Rendell a to je majster crimi a ľudskej duše.mam od nej skoro všetky dostupné knihy v angličtine a myslím,že by som ich mohla čítať všetky znovu.

Magda Horakova napísala recenziu

19.06.2021 19:04

Kristína Hannah a jej romány sú bezpochyby ľahkým a pútavým čítaním,každá z nich sa číta s ľahkosťou a odkrýva najmä hrdinky, túžiace po láske,rodine,materstve.
Ani jeden z jej románov však sa nemôže vyrovnať jej romány Slávik, ktorým má neuveriteľným spôsobom zaujala.
V podstate je to dovolenkové čítanie s happy endom určené pre všetky čitateľky ženy,ktoré túžia,aby sa všetko nakoniec dobre skončilo.Prekvapenia sú jasné vždy skoro od začiatku,a preto ju odporúčam čítať.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michal Bartolomej

malba a kresba


„Sú knihy z ktorých sa o všetkom dozviete, ale nič nepochopíte.“

Johann Wolfgang Von Goethe