Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54%
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Na tuto trilogiu som citala mnohe recenzie, z ktorych bolo dost negativnych. Povedala som si, ze sa nedam ovplyvnit a kupila som si celu seriu. Zatial som precitala prvy diel. Kniha sa citala rychlo, ja som ju stihla za 2 dni. Kladne hodnotim celkom zaujimavu zahadnu zapletku, znacne mnozstvo erotiky, lahku citatelnost. Zaporne hodnotim zbytocne dlhe opisy miest, ulic atď., prva polovica knihy bola pre mna menej zazivna (potom sa to rozbehlo) a tiez spravanie hlavnej hrdinky, ktoremu nerozumiem co ale mozno napravi citanie dalsich casti. Napriklad - zomiera jej mama a ona si bez problemov uziva eroticke stretnutia. Miluje Davida a napriek tomu tuzi po Louisivi atď. Verim, ze ked docitam celu seriu, bude mi to jasnejsie.

Čítaj viac

1

Kniha spĺňa to, čo čitateľ očakáva podľa názvu. Keďže sa jedná o stručnú príručku, nie je vhodná pre začiatočníkov. Odporúčam si najprv prečítať knihu od rovnakého autora: "Ako prekuknuť druhých ľudí", a toto brať následne ako doplnok.

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth