Odporúčame

 

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly  

Jazero Stillhouse - Rachel Caine
Ušetríte 8,90 €
  • Rachel Caine
-64 %
5,00 €

Gina Royalová je stelesnením priemernosti – nenápadná žena v domácnosti z amerického Stredozápadu, šťastne vydatá matka dvoch úžasných detí. Keď však autonehoda odhalí tajný život jej manžela, sériového vraha, musí začať odznova ako Gwen... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

8

Audiokniha sa počúva skutočne príjemne, hlas primeraný, dobrá intonácia, bez chýb, hudba na môj vkus sa úplne hodí, ale má veľmi dlhé predely aj 1 min., na začiatku aj na konci, to predlží každú kapitolu o 2 min.. Poviedky sú strednej úrovne, jednoduché, žiadna extra zápletka, skôr na pokojný večer. V každej poviedke už už čakáte nejaký zvrat, noo nič sa nestane a dej sa rozplynie, poviedka skončí.

Čítaj viac

23

Tak toto sa autorkám veľmi nevydarilo..... Nielenže to bolo nudné a nezáživné, hlavné postavy boli doslova na zabitie. Ruby by som ešte ako-tak prehryzla ale Nialla by som poslala kade ľahšie hneď po piatich minútach čítania, neskutočne ma vytáčal svojím váhaním. Knihu som dočítala len zo zotrvačnosti.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“