Odporúčame

 

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly  

Jazero Stillhouse - Rachel Caine
Ušetríte 8,90 €
  • Rachel Caine
-64 %
5,00 €

Gina Royalová je stelesnením priemernosti – nenápadná žena v domácnosti z amerického Stredozápadu, šťastne vydatá matka dvoch úžasných detí. Keď však autonehoda odhalí tajný život jej manžela, sériového vraha, musí začať odznova ako Gwen... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

23

Nakoľko mám prečítané všetky knihy od tejto autorky, knihu som začala čítať opatrne, lebo niektoré jej diela boli pre mňa sklamaním. Ale Penelope touto romancou dokázala, že to vie. Príbeh bol uveriteľný, iskrivý a samozrejme s dobrým koncom. Dokonca ma celý čas držala v napätí, nakoľko som hádala prečo Damien odstrkuje Chelsea. Samozrejme som sa netrafila :-) Ku koncu ma poriadne navnadila a verím, že napíše aj pokračovanie Jade - Tyler.

Čítaj viac

23

Nakoľko mám prečítaných viac kníh od tejto autorky, išla som do tejto knihy s nejakými očakávaniami. Bohužiaľ sa nenaplnili. Kniha je akoby na rýchlo zbúchaná, nie je taká prepracovaná ako iné aurokine diela a tiež mi veľmi nesadla osoba hlavnej hrdinky.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Poézia je dielo z najsvätejších. S láskou sa pokloňte básnikovi, lebo jeho život býva životom nešťastným.“

Honoré de Balzac