Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Veľké malé klamstvá - Liane Moriarty
Ušetríte 10,90 €
  • Liane Moriarty
-73%
4,00 €

Na malebnom Pirriweeskom polostrove sídli iba jedna základná škola a tá musí prijať deti z rôznych spoločenských vrstiev. Bohaté, panovačné mamičky sa tak stretávajú s chudobnejšími, nenápadnými ženami. Jednou zo sivých myšiek je aj slobodná matka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2
2

Jedna obyčajná knihomoľka, pre ktorú sú knihy "záchranným člnom" na únik z reality. Mám rada všetky knihy, ale najradšej tie, ktoré ma chytia za srdce a otvoria mi oči. Dočítania, priatelia! ;)

Veronika Bendíková napísala recenziu

21.10.2020 13:52

Wau!!! Dnes som dočítala túto knihu. Celé čítanie bolo pre mňa neuveriteľným zážitkom. Veľmi som pochybovala, či ma to bude baviť (obvykle ma fantasy nebaví :( ) a dopadlo to tak, že som sa od knihy nemohla odtrhnúť! Dokonalý príbeh plný napätia a rôznych zvratov. Pri tejto knihe som zabudla na všetky povinnosti, trápenia...jednoducho na všetko. Niečo neopísateľne úžasné. Začínam rozumieť, prečo je séria Harry Potter taká slávna. Naozaj, kniha je úžasná a taký príbeh ako nájdete v tejto knihe som ešte nečítala. Naozaj odporúčam všetkým a už končím, idem čítať druhý diel. :)

Čítaj viac

6
21.10.2020 13:20

Príjemné poučné príbehy pre malých škôlkarov. Náhľad do detského sveta, kde malá Barborka prežíva svoje starosti a rieši malé,veľké problémy. Ideálne pre deti v skolkarskom veku.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia