Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

Počas celého marca 2021 sme spoločne so Sherlockom a knihomoľmi pátrali po knihách, ktoré tajomný zlodej ukradol obľúbeným hrdinom. Ak ste si pri niektorej vraveli, „to si musím prečítať", toto je vaša šanca pripomenúť si svoje predsavzatie.

Akciové tituly

Bez stopy - Lone Theils
Ušetríte 7,90 €
  • Lone Theils
-61 %
5,00 €

Novinárke Nore Sandovej sa na polaroidových fotografiách, ktoré vypadli z obstarožného kufra, hneď čosi nezdalo. Potom si však spomenula – tie dievčatá, chovankyne detského domova, sa pred rokmi bez stopy stratili na trajekte z Kodane do Anglicka... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Hobit bola moja prvotina od Tolkiena a bola som ňou uchvátená. Je to už mnoho rokov co som ju čítala prvý krát, ale vždy sa k nej rada vrátim.
Príbeh je jednoducho a pútavo napísaný a je to "povinný" úvod k výbornému Pánovi prsteňov. Každého fanúšika Tolkiena a fantasy určite hneď osloví.

Čítaj viac

5
5

Kazateľ - Camilla Läckberg
Práve čítam
Kazateľ

veľmi rada čítam, avšak v súčasnej dobe nemám na knižky toľko času ako by som chcela. Milujem Martinus, od jeho začiatku sa mi neskutočne páčila filozofia internetového predaja a tiež vítam, že má konečne už nejakú tú dobu aj kamennú predajňu v Banskej Bystrici.

Veronika Úradníková napísala recenziu

14.04.2021 19:32

Opäť raz ma pán Fitzek nesklamal. Kniha ma držala v napätí od začiatku dokonca. Vôbec som nepodozrievala osobu, ktorá je v závere knihy odhalená ako kalendárový vrah. Fitzek sa dokonale vyhrá s prepracovaním postáv a deja a tak po prečítaní celej knihy vás núti vrátiť sa k jednotlivým pasážam a prečítať ich ešte raz. Za mna ***** hviezdičiek.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Knihy pokladám za najlepšiu výzbroj na cestu životom a ľutujem všetkých inteligentných ľudí, ktorí ich nemajú.“

Maurois Montaigne