Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

Počas celého marca 2021 sme spoločne so Sherlockom a knihomoľmi pátrali po knihách, ktoré tajomný zlodej ukradol obľúbeným hrdinom. Ak ste si pri niektorej vraveli, „to si musím prečítať", toto je vaša šanca pripomenúť si svoje predsavzatie.

Akciové tituly

Bez stopy - Lone Theils
Ušetríte 7,90 €
  • Lone Theils
-61 %
5,00 €

Novinárke Nore Sandovej sa na polaroidových fotografiách, ktoré vypadli z obstarožného kufra, hneď čosi nezdalo. Potom si však spomenula – tie dievčatá, chovankyne detského domova, sa pred rokmi bez stopy stratili na trajekte z Kodane do Anglicka... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

8

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Autorka sa inspirovala skutocnymi udalostami aj osobnostami a musim povedat, ze toto dielo som po kupeni dlhsie obchadzala s obavami, ci ma bude bavit. Troska ma odradili niektore negativne recenzie a to bol hlavny dôvod, preco som po knihe siahla az teraz, hoci som si ju kupila hned ako vysla. Ale nebolo sa coho bat, dej ma doslova pohltil a knihu som citala velmi rychlo, zvedava, ako to dopadne. Je pravda, ze je tam viacero postav, ale pre pozorneho citatela to nemôze byt problem :). Pribeh bol velmi dojimavy, neraz som knihu odlozila so slzami v ociach, na zaver som ju zase nechcela pustit a v napäti so spotenymi rukami som dychtivo ocakavala zaver. A toto ma zamrzelo najviac, ze som sa nedozvedela, ako to s hlavnymi postavami dopadlo :(. Za to strhavam 1*. Rada by som vedela, co bolo so Žofie-Helen, Johannou, Stefanom a Walterom potom. Tu by som prijala aj pokracovanie.

Čítaj viac

2
2

Rada počúvam hudbu a preto si objednávam aj hudobné CD.

Alena Svobodová napísala recenziu

14.04.2021 17:18

Knihu som darovala ako darček.Dotyčná osoba sa veľmi potešila.Kniha sa veľmi páčila.Kniha je aj náučná.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Ani slovníky nesmieme brať doslova...“

Stanislaw Jerzy Lec