Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Nočný vták - Brian Freeman
Ušetríte 9,90 €
  • Brian Freeman
-77 %
3,00 €

Keď niekoľko žien po nevysvetliteľnom nervovom kolapse spácha samovraždu, Frost Easton zo sanfranciskej polície má pred sebou záhadný prípad. Na prvý pohľad nesúvisiace obete majú jedno spoločné. Všetky boli pacientkami renomovanej... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

19

Psychotriler je jeden z mojich obľúbených a vyhľadávaných žánrov, preto som mala vysoké očakávania a musím povedať že autor prešiel záťažovou skúškou! :D Bolo to fakt že výborné! Áno, samozrejme boli tam niektoré veci trošičku prehrotené ale absolútne mi to neprekážalo. Sú tam nechutnosti, aj krváky ale bolo to ešte v miere únosnosti. Autor má nenormálne skvelý štýl písania - bolo to k veci, žiadne zdĺhavé opisy, naťahovačky proste akcia - reakcia, bum. Výborný nápad, všetko bolo do bodky premyslené. Oceňujem aj zapojenie lekárskych výrazov - nečakala som že sa v tejto knihe niečomu aj priučím :D Vyšetrovateľ Eliáš bol strašný sympoš, vtipálek a naozaj si vedel pospájať dve a dve. K zápletke poviem len toľko že - absolútne som to nečakala, autor nás napínal do poslednej chvíle ale zvládol to bravúrne! A záver ? Na každú sviňu sa varí voda…
Určite si autora ukladám medzi obľúbených :)

Čítať viac

19

Máme tu nového autora ktorý Vás zaujme nielen nezvyčajnou zápletkou ale i tou dokonalou obálkou ktorá určite upúta každé knižné očko!
Musím sa priznať že pre mňa mal začiatok príbehu trošku pomalší a slabší rozbeh no potom som sa ponorila do knihy a nepustila ju až dokonca. Hlavná postava Michal - kde máš hlavu a rozum? Chudáčik bol vykreslený ako taký ťuťmák ktorý necháva so sebou neskutočne zametať a to ma štvalo. Jeho kamoši ma bavili - nebudeme si tu štekliť ušká, medzi chlapmi je takáto konverzácia bežná. Natáliu dobehla karma, tam moje srdiečko plesalo šťastím! Romantická zápletka bola fajn ale niečo mi tam chýbalo, nejaká iskrička, niečo viac. Vedľajšia zápletka bola odhalená v zárodku a tam som silne dúfala že sa s nami autor len zahráva a vyvedie ma z omylu - nestalo sa, čo je pre mňa škoda.
Aby som to nejako zrhnula, z knihy bolo síce cítiť že je to autorov debut no moje knižné ja tam vidí potenciál a talent. Pretože takúto lišiacku zápletku som teda ešte nečítala. Verím, že autor si pre nás chystá ďalšiu knihu, pretože nám má čo ukázať a hlavne ešte veľa povedať a vysvetliť :)
P.S obálka a prevedenie knihy je naozaj nádherné !

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Ľudia nazývajú čas krutým, ale čas je milosrdnejší ako oni. Ako sa skončí júnová noc pre zamilovaných, tak sa raz skončí i to, čo ľudia pomenovali "doživotný trest".“

Fajky - Iľja Erenburg
Fajky
Iľja Erenburg