Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

18

Šarkany sú nielen neobyčajným príbehom lásky odohrávajúcim sa v Normandii pred a počas druhej svetovej vojny, ale aj milostným listom francúzskemu odporu, severnému Francúzsku, jeho kuchyni a kráse, ľudskosti a bojovnosti. Gary pomocou svojho jedinečného príbehu vytvára presvedčivý pohľad na francúzsky život počas nacistickej okupácie. Jeho štýl písania je neuveriteľne lyricky nabitý. Knihou prechádza určitá rozmarnosť a dychtivosť prepletená nitkami sarkazmu a cynizmu. Skúma ľudskú prirodzenosť, píše o zničených životoch, roztrhaných rodinách a rozpadajúcich sa snoch, ukazuje, ako úplne bežní a dobrí ľudia dokážu byť obludní a akí môžu byť dôstojníci nemeckej armády humánni.
Je to tragický príbeh, ktorý povznáša. Je to nostalgický príbeh, ktorý sa nezamýšľa nad krivdami, ale zobrazuje každodenných hrdinov, ktorí svojím vlastným spôsobom a malými rebéliami odolávajú v bezútešnom období 40. rokov, keď bolo Francúzsko na kolenách.
Príbeh o láske, slobode, odolnosti a odvahe vyrozprávaný magickou prózou a s citom pre jazyk, naplnený iróniou, hravosťou, miernymi dotykmi humoru, jemnosťou, bohatými metaforami, hrdinskými témami a farbistými postavami robí z románu veľmi príjemné čítanie.

Čítaj viac

2

Pokud hledáte erotický román alá Pretty Womann, právě jste ho našli. Prima odpočinkové čtení pro čtenářky tohoto žánru jak dělané. Moc jsem si čtení užila, určitě doporučuji nebudete zklamané. Občas je hezké odskočit si do pohádky a nechat se unášet princem na bílém koni.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Lucia Nohajová

Budem čítať


„Čítanie = najlepšie učenie.“

Alexander Sergejevič Puškin