Odporúčame

 

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly  

Jazero Stillhouse - Rachel Caine
Ušetríte 8,90 €
  • Rachel Caine
-64 %
5,00 €

Gina Royalová je stelesnením priemernosti – nenápadná žena v domácnosti z amerického Stredozápadu, šťastne vydatá matka dvoch úžasných detí. Keď však autonehoda odhalí tajný život jej manžela, sériového vraha, musí začať odznova ako Gwen... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

8

Toto je kniha o vselicom, len nie o vegetarianstve. O zivote zeny v silno patriarchalnej splocnosti. Neoslovilo ma to vobec, miestami mi to prislo az nechutne. Kniha je rozdelena na 3 casti. Po prvej casti ma na istu dobu presla chut na maso. Ale bola z celej knihy najzaujimavejsia. Druha cast dost divna a tretia nudny dojazd.

Čítaj viac

23

Nakoľko mám prečítané všetky knihy od tejto autorky, knihu som začala čítať opatrne, lebo niektoré jej diela boli pre mňa sklamaním. Ale Penelope touto romancou dokázala, že to vie. Príbeh bol uveriteľný, iskrivý a samozrejme s dobrým koncom. Dokonca ma celý čas držala v napätí, nakoľko som hádala prečo Damien odstrkuje Chelsea. Samozrejme som sa netrafila :-) Ku koncu ma poriadne navnadila a verím, že napíše aj pokračovanie Jade - Tyler.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Agnesa Tislovitsova

Réka


„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth