Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38%
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Moja úplne prvá kniha od Kariku a doslova som ju zhltla. Napínavé čítanie od začiatku až do konca. (Ak nerátam ten filozofický koniec, ktorý ma tam už bavil menej). Samotný dej a príbeh je pútavý a štýl písania mi úplne vyhovoval, takže som sa od nej nevedela odtrhnúť :)
Odporúčam a určite siahnem aj po iných jeho knihách.

Čítaj viac

7

Táto knižka je oddychová a rozprávková. Na začiatku som mala trochu problém, vyznať sa v paralelných dejových líniách a ich hlavných postavách, ale po čase si na to zvyknete :) Odporúčam akejkoľvek vekovej kategórii.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka