Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Všetko okrem pravdy - Gillian McAllister
Ušetríte 9,90 €
  • Gillian McAllister
-77%
3,00 €

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame. V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Allan Karlsson je faj chlapík. Pridlho veci nerieši a necháva život plynúť. napokon, má už niečo za sebou, presnejšie, celých 100 rokov. A život zdanlivo obyčajného chlapíka zo Švédska nadobúda tragikomické udalosti, ocitne sa na toľkých miestach a dokáže také veci, žeby mu mohol závidieť aj Forrest Gump. Tento štýl humoru a "WTF momenty" mám rád.

Čítaj viac

3

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Dej rozpráva malé dievča, ktoré prišlo o kamarátku. Stále si myslí, že nie je možné, aby sa jej kamoška utopila, veď bola úžasná plavkyňa. A tak sa oddala štúdiu medúz, ktoré obvinila za jej smrť. Kniha je plná neuveriteľných faktov o týchto "nesmrteľných" tvoroch, ako aj dilemách dospievania, ktorými si prešiel každý tínedžer. Zmes smútku a radosti je dokonale namiesašaná a angličtina hravá, na mieru ušitá mladej rozprávačke. Výborná oddychovka!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Knihy nie sú vyrábané ako nábytok, napriek tomu neexistuje nič, čo by zariadilo dom krajšie.“

Henry Ward Beecher