Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Matematika lásky - Hannah Fry
Ušetríte 6,90 €
  • Hannah Fry
-63 %
4,00 €

Láska je presne tak ako väčšina nášho života plná rôznych vzorcov. Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch


Autorova prvotina Šepkár sa mi neskutočne páčila a preto som sa na vydanie Temného priateľa veľmi tešila. Kniha bola však sklamaním.
Oproti Šepkárovi v nej chýbala akákoľvek atmosféra. Dej bol síce zaujímavý a miestami aj prekvapil, avšak často plynul veľmi pomaly a chýbal akčnejší spád.
Celkovo príjemné čítanie, ktoré zaujme a neuškodí, ale žiadne veľké horory, či zapeklitú detektívku v tom nenájdete.

Čítaj viac

21

Veľmi zaujímavý pohľad na život Stalinovej blízkej osoby. Aj keď po prečítaní knihy som mala zmiešané pocity, či ozaj bol niekto blízky Stalinovy. Táto spoveď jeho dcéry pre mňa bola pohľadom niekoho, kto bol priamo v deji, ale len ako nemý sledovateľ. Samozrejme sú to len spomienky dievčaťa a teda nemôžete čakať veľkú faktografiu. Ale pre vytvorenie určitého pocitu a vžitie sa do stalinizmu, je to veľmi dobré dielo.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Lucia Nohajová

Chcem si kúpiť


„Kniha objíma svojimi doskami ľudského ducha.“

Freytag