Vianoce

Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Hľadáte ten správny knižný darček pre rodičov, starých rodičov alebo súrodencov? Ak chcete potešiť dospelých čitateľov a čitateľky peknou knižkou, inšpiráciu nájdete v tejto kolekcii.

Akciové tituly  

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38 %
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

7

Toto bola krásna kniha... Zároveň bola aj smutná...
Bylinkovým námetom mi pripomenula Kvety pre Alice Hartovu, ale v Alice nebol využitý kvetinový potenciál a tá mi nedala čo som chcela, Černicové dievčatá bola o osude žien, ktoré si zažili peklo o tom ako ich ovplyvnilo. Minulosť , ktorá je prepletená aj zo súčasnosťou, o liečení duší, pátraní po koreňoch a rodinných tajomstvách... V knihe je otvorených niekoľko vážnych tém na premýšľanie, ale zároveň z nej ide nostalgia, nádej, vôňa byliniek vďaka ktorým som sa aj ja vracala do detstva a užívala si každú stránku. Knihu by som prijala aj dlhšiu, ale spisovateľka aj na tak málo stránkach dokázala napísať skvelú knihu, ktorú budem čítať zas a znova... No a tá obálka je nádherná.

Čítaj viac

16
16

Prvú knihu som prečítala už ako maličká, keď som ju kompletne roztrhala na franforce :D Odvtedy sa ma čítanie drží, ale ku knihám sa už chovám s úctou :)

Jana Miklošková napísala recenziu

05.12.2021 22:15

Táto kniha ma veľmi bavila! Je to oddychovka, žiaden literárny klenot, ale dobre sa to číta, dej má spád a vtiahne čas, chcete čítať ďalej a dákej. Nachádza sa tu kopa odkazov na ikonické filmy, seriály či hry, ale aj na veľké mená astrofyziky 20. a 21. storočia. Všetko je ale jasné a zrozumiteľné a príbeh mi prišiel veľmi zaujímavý. Jednoznačne môžem Flotilu odporúčať!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson