Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Vedeli ste, že jún je mesiac audioknihy? Oslávte ho s nami so zľavou 15%! Inšpirovať sa môžete výberom najpopulárnejších audiokníh na Martinuse :-)

Akciové tituly  

Macbeth - Jo Nesbo
Ušetríte 10,90 €
  • Jo Nesbo
-69 %
5,00 €

Sedemdesiate roky, ponuré priemyselné mesto sužuje chudoba a úpadok mravov. Zatvára sa jedna továreň za druhou, po uliciach sa potácajú narkomani a vysoko postavení občania figurujú na výplatných páskach dílerov. Macbeth je policajt s temnou minulosťou... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

6

Táto novela bola bohužiaľ zo všetkých najslabšia, taktiež co sa týka Škola noci. Bohužiaľ, kniha ma tak nudila, že som ju ani nedocitala.

Čítať viac


11/10; vnímam túto knihu ako jednu z najkrajších a najinšpiratívnejších aké kedy moje oči videli. dala mi nový spôsob vnímania sveta samotného - ako sa naň pozerať zo svetlejšej strany a rozmýšlať o živote intenzívenjšie. dala mi odpovede na otázky, o ktorých som ani nevedela, že ich v sebe mám. myslím si, že nie pre každého by bola táto kniha tak veľkým prínosom, ale v mojich očiach je to práve ona, ktorú som mala nájsť a prečítať. nie očami, ktorými sa pozerám na svet, ale tými, ktoré mám na svojej mladej duši.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„V kúte izby sedela smrť a čítala noviny...“

Liečiteľ - Marek Vadas
Liečiteľ
Marek Vadas