Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Akciové tituly

Útek z Auschwitzu - Joel C. Rosenberg
Ušetríte 4,40 €
  • Joel C. Rosenberg
-30%
10,50 €

Väčšina Európy je v rukách nacistov a Hitler začína uskutočňovať svoje „posledné riešenie“, keď systematicky a neľútostne vyvražďuje najmä židov, ale aj odbojárov a vojnových zajatcov v koncentračných táboroch. Už počas jednej z prvých... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2017.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

6

Som veľmi milo prekvapená, príbeh bol veľmi pekný aj keď zároveň sa tam riešili aj ťažšie životné situácie. Na druhú stranu vďaka tomu pôsobí príbeh reálnejšie :) knihu som zhltla za deň

Čítaj viac

3

Veľmi zaujímavá kniha. Je pravdou, že sa mi do tých cvičení miestami nechcelo, ale nakoniec som za to bola vždy rada. Ešte sa chystám na takú väčšiu mapu, uvidíme. Každopádne, verím, že náš mozog je neobmedzený, len nie je také ľahké si to uvedomiť a reálne s tým začať pracovať. Táto kniha Vám to iba dokáže.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Slová sú hlasom srdca.“

Confucius