Odporúčame

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1
1

Som len jedna ženská, ktorá miluje knihy.❤️

@jedna _ženská napísala recenziu

05.03.2021 09:50

•Toto bolo tak pekné,tak skutočné/reálne,tak príjemné a s ľahkosťou napísané,že si moja myseľ dokonalo oddýchla.
•Aj keď,musím povedať,že autorka nás vôbec nešetrila.Pripravila postavám naozaj komplikované súkromné problémy a ja jej tlieskam,že to tak skvelo vymyslela.
•Dychtivo som otáčala stránku za stránkou a snažila sa zistiť,čo pre nás asi autorka ďalej prichystala,ale priznávam,že ma dostala každým zvratom,každým odhalením,každou vážnou situáciou,ktoré vymyslela a zakomponovala do deja.Všetkým ma prekvapila a to sa mi pri knihe už veľmi dlho nestalo,že by som netušila aspoň v malých náznakoch,ako sa kto zachová,ako sa bude príbeh vyvíjať a ako to skončí.
•No pri tomto príbehu som ani netrúfala myslieť dopredu,pretože autorka všetky zvraty a všetky informácie,ktoré nás mali prekvapiť,tak skvelo podala a vsunula ich v deji na tie správne miesta,takže som tomu na 100% uverila.
•Veľmi sa mi páčilo,že sme v príbehu sledovali viac postáv.To je to,čo mám na on-rozprávaní najradšej,že sa príbeh neobmedzí len na prežívanie jednej postavy,ale vidíme do hlavy viacerým a máme širší záber.
•Štýl písania mi veľmi sadol.Príbeh sa čítal sám,tak jednoducho a ľahko,že aj napriek tomu,že tých súkromných problémov bolo neurekom a aj napriek tomu,že v knihe sa rozoberá veľa ťažkých a vážnych tém,som mala pocit,že čítam niečo príjemné a veselé.
•Neviem ako to autorka dokázala,ale zaujala každú bunku v mojom tele a ja nemôžem inak,len sa pustiť do ďalšej časti.
•Rozhodne vám túto knihu odporúčam.Nie je to presladená romantika,nie je to ani drsná erotika a rozhodne to nie je žiadna klišoidná rozprávka...je to život.Skutočný život.A je to krásne.

Čítaj viac

3

Pribeh je putavy od zaciatku az do konca. Knihu som precitala za jeden vecer. Kto ma rad historicke romany, je tu doma :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka