Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Akciové tituly

Lazar - Lars Kepler
Ušetríte 5,57 €
  • Lars Kepler
-30%
13,18 €

Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2017.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Od tejto autorky som toho čítala viac. Knižka ma síce nesklama tak ako iná trilógia, ale tento štýl písania mi nesedí. Nechcela som knižku odložiť bokom neprečítanú tak som to musela zvládnuť. Pani Malpas napísala trilógiu Ten muž, a asi len máločo ju prekoná. Tú vrelo odporúčam.

Čítaj viac

4

Knižku som kúpila len kvôli autorkám. Nesklamala som sa. Pútavý, zaujímavý dej, ľahké čítanie, ktoré Vás núti čítať až do konca. Nechýbala láska, vášeň ani napätie.

Čítaj viac

„Dávaj si pozor, keď čítaš knihy o zdraví. Mohol by si zomrieť z tlačovej chyby.“

Mark Twain