Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Stvorení pre hrdinstvo - Christopher McDougall
Ušetríte 8,00 €
  • Christopher McDougall
-54%
6,90 €

Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe Stvorení pre hrdinstvo... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1
1

Alex Bitto napísal recenziu

19.02.2020 18:55

Trhlina vo mne vzbudila záujem o dobrodružstvo a pátranie po pravde, kniha ktorá ma bavila a vtiahla do deja hneď , ťažko sa od nej dostať preč, pretože chcete vedieť kde kotví pravda, tak vás to proste nepustí, upúta čitateľa určite, neviem či príbehu veriť alebo nie no svoje skryté čaro to má a budí dojem to isť preskúmať na vlastnú kožu.

Čítaj viac

1
1

Alex Bitto napísal recenziu

19.02.2020 18:50

Ako som napísal v názve , stojím si za tým kniha pôsobí dobre , ľahšie sa číta, cestujete v nej, objavujete psychologické otázky, prostredie psychiatrie a pokusov, triler ktorý podla mňa za to určite stojí.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth