Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Všetko okrem pravdy - Gillian McAllister
Ušetríte 9,90 €
  • Gillian McAllister
-77%
3,00 €

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame. V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Allan Karlsson je faj chlapík. Pridlho veci nerieši a necháva život plynúť. napokon, má už niečo za sebou, presnejšie, celých 100 rokov. A život zdanlivo obyčajného chlapíka zo Švédska nadobúda tragikomické udalosti, ocitne sa na toľkých miestach a dokáže také veci, žeby mu mohol závidieť aj Forrest Gump. Tento štýl humoru a "WTF momenty" mám rád.

Čítaj viac

3

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Dej rozpráva malé dievča, ktoré prišlo o kamarátku. Stále si myslí, že nie je možné, aby sa jej kamoška utopila, veď bola úžasná plavkyňa. A tak sa oddala štúdiu medúz, ktoré obvinila za jej smrť. Kniha je plná neuveriteľných faktov o týchto "nesmrteľných" tvoroch, ako aj dilemách dospievania, ktorými si prešiel každý tínedžer. Zmes smútku a radosti je dokonale namiesašaná a angličtina hravá, na mieru ušitá mladej rozprávačke. Výborná oddychovka!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Ak mám iba málo peňazí, kúpim si knihu. A ak mi zostane ešte niečo, kúpim si jedlo a oblečenie.“

Erasmus