Xmas
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Najznámejšie klasické príbehy -
Ušetríte 7,90 €
-53%
7,00 €

Osem klasických príbehov upravených do skrátených verzií a doplnených o pôsobivé farebné ilustrácie. Sú ako stvorené na čítanie pred spaním! V tomto súbore ôsmich klasických príbehov sa stretnete s obľúbenými detskými hrdinami... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Na túto knihu som narazila úplne náhodne v kníhkupectve no keď som začala čítať nevedela som prestať krásny príbeh s nečakanými zápletkami a postupné odhaľovanie. Spojenie Kat a jej blogu bolo niečo nové najmä kladne hodnotím bonusové kapitoly s pokračovaním.

Čítaj viac

15

Svižné, vtipné, originálne. V duchu hesla buď všetci alebo ani jeden. A preto ma to tak chytilo. Nezameniteľné i keď v mnoho podobách.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Knihy sa majú vyberať ako priatelia — uvážene a nadlho.“

Michail Larionovič Michajlov