Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Stvorení pre hrdinstvo - Christopher McDougall
Ušetríte 8,00 €
  • Christopher McDougall
-54%
6,90 €

Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe Stvorení pre hrdinstvo... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

5

Knihu som kúpila manželovi 14.2. nie k Valentínovi ale k Medzinárodnému dňu darovania knihy. Odporúčala ju pani Belopotocká v podcaste o knihách z Ikaru.
Manžel má rad detektívky. Pri tejto knihe povedal, že už v polovici vedel kro je vrah??. Asi to nebude konkurencia pre Dominika Dána

Čítaj viac

5

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Asi by bolo fajn, keby ste sa pred prečítaním knihy do kaštieľa v Strážkach pozreli a nasali tú atmosféru. Výborne napísaná kniha, plná našej histórie, krorá je zabalená do vkusného príbehu.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“