Nový začátek - Nora Roberts
Nový začátek
16,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Nový začátek

Alpress, 2020
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Alpress, 2020
Edícia
Klokan

Ďalšie formáty

E-kniha
10,00 €

Svět zachvátí záhadný virus. Nemoc propukla náhle a rozsévá strach. Vědci se neúspěšně pokouší vyvinout účinnou vakcínu, systém i technika kolabuje, střídá je chaos a panika, v lidech se probouzí zlo a propuká násilí...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

16,99 €

Bežná cena Bežne 17,34 €

Ušetríte 2 %

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Svět zachvátí záhadný virus. Nemoc propukla náhle a rozsévá strach. Vědci se neúspěšně pokouší vyvinout účinnou vakcínu, systém i technika kolabuje, střídá je chaos a panika, v lidech se probouzí zlo a propuká násilí. Laně a Maxovi se podaří jako jedněm z mála zkáze uniknout a pochopit poselství: Nastal konec a přichází nový začátek.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
-2 %
16,99 €

Posielame do troch dní

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
10,00 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
Nový začátek - Nora Roberts
Hravé úlohy pre škôlkarov 1. -
19,09 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336
Hmotnosť
398 g
Rok vydania
2020
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Alpress
Rozmer
135×235 mm
ISBN
9788076332041
Naše katalógové číslo
719631

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
1
0

12
The Queen's Gambit - Walter Tevis
Práve čítam
The Queen's Gambit

Na knihách považujem za absolútne fascinujúce to, že ku každému človeku prehovárajú inak. Je len na nás, čo si z nej odnesieme. Sme rozdielny, máme rôzne preferencie a názory, preto je absolútne v poriadku, že čo sa páči jednému, nemusí sa páčiť niekomu inému. A práve to je to, čo robí knihy takými fantastickými. Každá kniha si nájde svojho čitateľa, a každý čitateľ si nájde svoju knihu, ktorú bude milovať. Môj systém hodnotenia nemá žiadnu hlbšiu logiku :D Prečítané knihy hodnotím iba na základe pocitov, ktoré vo mne zanechali. 5* - Absolútne fantastické! Rozhodne odporúčam. 4* - Veľká spokojnosť, aj keď niečo by som vytkla. 3* - V podstave OK. 2* - Trošku slabšie/ nie moja šálka kávy. 1* - Chcem naspäť svoj čas!!

Eva Svítková
25.7.2020
Year one
Začiatok bol sľubný. Musím priznať, nemohla som sa od knihy odtrhnúť. A tak sa zrodili moje očakávania.
Všetko sa začalo na Nový rok, kedy sa Zlo sa prebralo k životu a z malej chaty na juhu Škótska si našlo cestu do celého sveta. V podobe vírusu napadlo ľudstvo, ktoré pomaly vymiera. Nevyberá si medzi mladými a starými, bohatými či chudobnými. Nikto nie je v bezpečí.
Sledujeme niekoľko malých skupín preživších ľudí, prostredníctvom ktorých je rozpad spoločnosti a snaha o prežitie prezentované .

Kniha mi pripomínala niečo medzi Station Eleven a Bird Box . Mala som pocit, že dej sa nikam neposúva. Buď čítam o tom, ako sa ľudia presúvajú z miesta na miesto, alebo ako sa rozprávajú pri ceste autom, v obchode, pri varení alebo proste len tak, z dlhej chvíle. Takže áno, čakala som niečo iné.
Čítaj viac
Anna
20.5.2020
Nora Roberts, Nový začátek
Spisovateľka akoby tušila čo a bude v tomto období diať a dej románu vložila do diania ohľadne svetovej pandémie vírusu, pričom dianie spestrila,resp. obohatila o postavy s nadprirodzenými schopnosťami. Očakávala som skôr riešenie záchrany ľudstva objavom lieku. Kniha preto bola malým sklamaním. Ukázala však na svojich postavách charakter človeka, postoj k danej situácii, boj dobra a zla a nádej v podobe novonarodeného človiečika. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nový začátek - Nora Roberts
Hravé úlohy pre škôlkarov 1. -
19,09 €

„Vždy si predstavujem, že Raj musí vyzerať ako knižnica.“

Jorge Luis Borges