Požehnanie - Gary Smalley, John Trent
Požehnanie
5,08 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nikdy nie je neskoro objaviť pokoj a uzdravenie...

Rodinní poradcovia, Gary Smalley a John Trent, PhDr., nám ukazujú, ako môžeme zmeniť naše životy, dokonca aj keď už dlhšie nie je možné prijať požehnanie od našich rodičov. Odkrývajú päť kľúčov, päť elementov požehnania; opisujú čo najviac bežných domácich situácií, kde požehnanie je odopierané (jedno môže byť to naše), a ponúkajú praktické efektívne metódy, ako vyliečiť zlomené srdcia a rodiny.

Najdôležitejšiou časťou je poukázanie na spôsob života, ktorým my budeme šíriť požehnanie a staneme sa darom pre iných.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Hmotnosť
172 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kumran
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788096983537
Naše katalógové číslo
66677

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

9

Obdivujem ľudskú jedinečnosť, priateľov, humor, logiku, prírodu, psychológiu, filozofiu, chvíle úžasu a obdivu a chvíle, keď všetko funguje. Čiže život a všetko, čo život podporuje. Knihy fungujú vždy, takže sú na popredných miestach, aj keď správny výber je dôležitý. Naučila som sa (pracne) zlé knihy odhadzovať / nedočítať, lebo je to nielen strata času, ale niekedy aj ublíženie na zdraví. Ak natrafím na dobrého autora, mám tendenciu prečítať všetko, čo je od neho dostupné, no keď sa to minie, hľadám ďalšieho, VŽDY sa nájde. Ľudia vravia, že som tvorivá. Dominantným kritériom môjho záujmu je pravdivosť, lebo z pravdy plynie množstvo príjemných vecí ako dobro, krása a duchaplnosť. Horrory nemusím. Z Martinusu mám najmenej stovku kníh, preto odporúčam, zoženiete tu toho naozaj veľa bez behania po mnohých obchodoch.

Eva Valašťanová
23.1.2019
Táto kniha je vynikajúca. Na konkrétnom príbehu zo Starého zákona opisuje, čo vlastne je požehnanie a aké prvky má obsahovať. Neznamená to, že by snáď požehnanie nemohlo obsahovať aj niečo iné, ale myslím si, že týchto päť vecí zahŕňa všetko, čo by sme radi dopriali tým, ktorým žehnáme, napr. svojim deťom. Netreba čakať iba na koniec sv. omše, požehnanie môžeme rozdávať aj my a tak meniť svet k lepšiemu. Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka