Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Duchovné dary - Randy Clark, Mary Healy
Duchovné dary
12,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
12,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Dary Ducha Svätého sú Božou odpoveďou na temnotu našich čias. Dokážu presvedčiť aj ľudí so zlomeným či zatvrdnutým srdcom o tom, že Boh je skutočný, blízky a aktívne pôsobí v našom živote. Keď Duch Svätý rozlieva svoje dary medzi veriacich, spája kresťanov každej denominácie a tvorí z nich jedno Telo.

Randy Clark, medzinárodne pôsobiaci v službe uzdravenia, v spolupráci s uznávanou katolíckou biblistkou Mary Healy nám múdro a veľmi prakticky ukazujú, že dary Ducha sú určené všetkým veriacim. Autori nás prevádzajú biblickými textami, vysvetľujú problematické pasáže a poukazujú na nekonečnú rôznorodosť darov. Odhaľujú aj to, ako možno aktivovať dary vo svojom živote a používať ich pre dobro iných.

Kniha je vynikajúcim nástrojom na lepšie porozumenie samotného Ducha Svätého, toho, ako pôsobil v minulosti ale i v súčasnosti. Vďaka nej získate celistvý pohľad na dary Ducha či už po stránke teologickej, historickej či praktickej. Ak ste Duchu Svätému nerozumeli alebo ho chcete lepšie spoznať, určite siahnite po tomto titule.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Duchovné dary - Randy Clark, Mary Healy
Klbko zmijí - Dominik Dán
24,75 €
Ušetríte 2,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
226
Hmotnosť
348 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
GD IDENTITY
Rozmer
152×230 mm
ISBN
9788089959051
Naše katalógové číslo
611281

Žena, ktorá miluje slovo (aj Slovo). Novinárka. Martinusáčka.

Zuzana Vandáková
Kníhkupec
25. januára 2020

Inšpirujúca kniha o duchovných daroch, Duchu Svätom a plnom prežívaní nášho života v Kristovi vyšla z dielne nezvyčajnej dvojice autorov – katolíčky Mary Healyovej a protestanta Randyho Clarka. Autori bez servítky, prehľadne, jasne aj pútavo vysvetľujú množstvo skutočností, otáznikov i problematík ohľadne duchovných darov. Neboja sa pýtať, kto dostáva duchovné dary, ale aj to, prečo ich tak veľa ľudí nemá. Dotýkajú aj mylných pohľadov na dary zo strany katolíkov i protestantov – Mary odpovedá na otázky z pohľadu katolíckej náuky a Randy z protestantského pohľadu.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Duchovné dary - Randy Clark, Mary Healy
Klbko zmijí - Dominik Dán
24,75 €
Ušetríte 2,20 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“