Zázrak svätej omše - Franz Spirago
Zázrak svätej omše
4,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
4,90 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V našom živote je dosť vecí, ktoré považujeme za absolútne samozrejmé, a tým sa pre nás stali aj všednými, ba stereotypnými. Žiaľ, patrí k nim i omša. Svätá omša.

Franz Spirago nám v knihe Zázrak svätej omše predkladá ďalšiu bežnú súčasť nášho kresťanského života videnú novými očami. Inak a menej povrchne. Ak ste si doteraz mysleli, že o svätej omši viete všetko, táto kniha vás prekvapí. Je plná nových myšlienok, nových postrehov a prostredníctvom zaujímavých, hoci často dobových prirovnaní a minipríbehov nám pomáha za viditeľným odhaľovať neviditeľné.

Iste, sú miesta, na ktorých si autor naozaj nedáva servítku pred ústa a ktoré vyznievajú príkro a prísne. No ak chceme byť úprimní, musíme priznať, že pravda, naozajstná pravda je výlučná, nie relatívna. Mnoho vecí môžeme žiť len dvomi spôsobmi: buď alebo. A týka sa to aj omše. Omše, ktorá nie je samozrejmá, ale svätá a zázračná.
Čítaj viac
Kúpte spolu
9,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Das Wunder des heiligen Messopfers
Počet strán
120
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
128 g
ISBN
9788082110794
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
608591
Téma
sviatosti
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Zachej

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
9,80 €

„Nikdy sa nenúť do čítania knihy, ktorá ťa nebaví. Na svete je toľko skvelých kníh, že je hlúpe strácať čas s tými, ktoré ti nedávajú žiadne potešenie.“

Atwood H. Townsend