Angličtina pro samouky a jazykové kurzy + 1 CD - Helena Šajgalíková, Mária Šikolová
Angličtina pro samouky a jazykové kurzy + 1 CD
15,63 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Angličtina pro samouky a jazykové kurzy + 1 CD

Učebnice s dialogy a frázemi

Aktuell, 2018
Vydavateľstvo
Aktuell, 2018

Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, že porozumíte hlavním myšlenkám řečového projevu o běžných tématech z každodenního života. Díky tomu jsou dialogy v učebnici živým obrazem reálných situací, do kterých se můžete...

Čítaj viac

15,63 €

Bežná cena Bežne 16,40 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, že porozumíte hlavním myšlenkám řečového projevu o běžných tématech z každodenního života. Díky tomu jsou dialogy v učebnici živým obrazem reálných situací, do kterých se můžete dostat i vy.

Mluvnice se obecně považuje za nejnudnější část jazykové výuky, tvoří však kostru jazyka, bez které by jeho systém nefungoval. V učebnici se vysvětlování mluvnice omezuje na nezbytné minimum, jehož zvládnutí podporuje rozsáhlé procvičování gramatických jevů. V této prakticky zaměřené učebnici navíc najdete ukázky, jak napsat dopis, objednávku, fakturu, objednat si pobyt v hotelu, či porozumět oznámením v letadle, inzerátu a pod. Z těchto praktických příkladů získáte mnohem více než pouze porozumění lexikálním a gramatickým prvkům. Po zvládnutí patnácti lekcí učebnice se vám rozšíří obzor, možnosti, ale i sebevědomí.

Učebnice Angličtina pro samouky a jazykové kurzy splňuje všechna náročná kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Využívá nejmodernější poznatky didaktiky samostudia a sebehodnocení a nejefektivnějším způsobem vede k vyšší jazykové znalosti, kterou vyžaduje současná praxe. Výběr témat a slovní zásoby vychází z bohatých pedagogických zkušeností autorek.
PhDr. Mária Šikolová je prezidentkou nadnárodní České a slovenské asociace učitelů cizích jazyků na vysokých školách (CASAJC) a současně předsedkyní její české sekce. PhDr. Helena Šajgalíková, PhD. je viceprezidentkou CASAJC a předsedkyní její slovenské sekce. Obě hlavní autorky jsou současně členkami Koordinačního výboru Evropské konfederace jazykových center na vysokých školách (CercleS).
Čítaj viac
Kúpte spolu
Angličtina pro samouky a jazykové kurzy + 1 CD - Helena Šajgalíková, Mária Šikolová
Anglicko-český česko-anglický praktický slovník -
37,98 €
Ušetríte 1,87 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Rozmer
145×210 mm
Rok vydania
2018
Počet strán
322
Jazyk
český, anglický
Vydavateľstvo
Aktuell
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9788081720444
Naše katalógové číslo
441213

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

21 hodnotení

13
4
3
1
0

MK
9.11.2019
Spokojnosť
Zatiaľ spokojnosť, aj študenti si chvália, máme s cd. Gramatika je síce trochu zahustená a mohlo by tam byť aj viac cvičení, ale to si doplníme. Vybrali sme si túto učebnicu hlavne konverzačným témam a bola to dobrá voľba. Čítaj viac
Regi
2.11.2018
Samouk
Trochu sklamanie z tejto knihy, čakala som viac. Nepáči sa mi:
- (pre mňa) - podpriemerné grafické spracovanie, prakticky žiadne obrázky, celá kniha vysádzaná len v čiernej farbe (na bielom), kniha ako taká pôsobí dosť neprehľadne a amatérsky
- krátke úvodné texty, novej slovnej zásoby je až neúmerne veľa
- gramatika miestami pôsobí ako okopírovaná z knihy od K. Haisa (aj s príkladovými vetami)

Kupovala som si ju s cieľom zopakovať gramatiku, moc mi v tomto nepomohla. Neviem si predstaviť učiť sa z nej ako úplný začiatočník.

Na druhej strane - páči sa mi výber tém a texty a dialógy...
Čítaj viac
Juraj
7.12.2017
Odporúčam aj keď ......
Nikdy som sa na škole angličtinu neučil. Toto bola moja prvá učebnica. Aj keď určité základy som už mal. Venoval som sa samoštúdiu a myslím, že som hodne pokročil. V rámci mojich možnosti to trvalo asi 5-6 mesiacov kým som to všetko prešiel. Nevynechal som ani jedno cvičenie.

Mám však pár postrehov:

Ocenil by som preklad úvodných textov a dialógov v kľúči. Nie vždy som si bol istý či to prekladám správne. Ďalej by sa zišli nejaké posluchové cvičenia. Trochu viac by som rozšíril vysvetlenie jednotlivých gramatických javov. Naozaj je to vysvetlené minimálne. Niekedy som si to musel vyhľadať z externých zdrojov.

Ale aj tak kúpu neľutujem a oplatí sa do tejto učebnice pustiť. Aj keď miestami je to pre samouka dosť náročné.
Čítaj viac
Silvia
9.9.2014
super
Kniha je veľmi dobre spracovaná. Rukami mi prešlo viacero kníh(kedže som samouk) ale táto je výborná, gramatika mi tiež pomáha doplniť informácie, ktoré mi chýbajú, texty ok, slovná zásoba je trocha zložitejšia, ale dá sa, a cvičenia parádne precvičia komunikačné schopnosti. škoda, že nie je CD. Čítaj viac
Jana
6.11.2006
dobrá
Ja som študovala túto knihu 1/2 roka. Zdala sa mi byť veľmi ťažká, nevedela som, že je fakt potrebné k nej dokúpiť CD. Začala som teda pred rokom študovať angličtinu z iného zdroja, už viem pomerne dosť a onedlho sa ku knihe vrátim, aby som sa z nej naučila to, čo ešte neviem.Napriek tomu som presvedčená, že kniha je veľmi praktická. Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Angličtina pro samouky a jazykové kurzy + 1 CD - Helena Šajgalíková, Mária Šikolová
Anglicko-český česko-anglický praktický slovník -
37,98 €
Ušetríte 1,87 €

„Nikdy nesúď knihu podľa filmu.“

J.W. Eagan