Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Zázrak svätej spovede - Franz Spirago
Zázrak svätej spovede
4,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
4,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Rakúsky teológ a spisovateľ Franz Spirago v knihe Zázrak svätej spovede, ponúka celkový pohľad na sviatosť zmierenia. Reaguje na najčastejšie otázky ohľadom hriechu, jeho dôsledkov a neodmysliteľne súvisiacou ľútosťou.

Odpovede sú podložené náukou Katolíckej cirkvi a Svätým písmom. Pomocníkmi sú mu tiež cirkevní otcovia, ktorých múdrosť preveril čas, ale aj svätci, ktorí to najvýrečnejšie svedectvo vydali svojím vlastným životom.

Spoveď je dnes vnímaná ako nemoderná, až zbytočná. Autor akoby to vytušil už pred sto rokmi a veľmi pokojne a chápajúco, no súčasne radikálne reaguje práve aj na takéto námietky voči spovedi a pravidelnému spovedaniu sa. Dokonalé sebapoznanie, postoj pokory, úžasný pokoj – to sú len niektoré zo zázrakov, ktoré človek môže zažiť, ak sa odhodlá prijať jednu z ústredných sviatostí, ktoré mu Cirkev ponúka. Zadarmo a každý deň.

Kniha je cirkevne schválená.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázrak svätej spovede - Franz Spirago
Smršť - Jozef Karika
16,76 €
Ušetríte 2,04 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Das Wunder der heiligen Beichte
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788089866625
Naše katalógové číslo
439765
Počet strán
104
Hmotnosť
114 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Zachej

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Gabika
18.1.2020
Skvelá knižka pre tých, čo chcú začať od znova s čistou dušou.Dobrý návod na vnútornú očistu. Mne neuveriteľne jej prečítanie pomohlo. Táto knižka by mala byť v každej kresťanskej rodine a podľa mňa sa k nej treba časom vracať. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázrak svätej spovede - Franz Spirago
Smršť - Jozef Karika
16,76 €
Ušetríte 2,04 €

„Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu.“

J. Steinbeck