Knihy
E-knihy

Nevinná žena

Verila si mu, tak prečo si taká vydesená?

Lindeni, 2018
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Lindeni, 2018

Pred dvadsiatimi rokmi na Floride v okrese Erd River zatkli Dennisa Dansona a uväznili ho za brutálnu vraždu mladého dievčaťa. Postupne sa stáva hlavným protagonistom kriminálneho dokumentárneho filmu, ktorý na internete vyvolá veľkú snahu o...

Čítaj viac

14,69 €

Bežná cena Bežne 14,99 €

Ušetríte 2%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pred dvadsiatimi rokmi na Floride v okrese Erd River zatkli Dennisa Dansona a uväznili ho za brutálnu vraždu mladého dievčaťa. Postupne sa stáva hlavným protagonistom kriminálneho dokumentárneho filmu, ktorý na internete vyvolá veľkú snahu o odhalenie pravdy a pomôže zmeniť pôvodné rozhodnutie súdu. Tisíce kilometrov odtiaľ v Anglicku sa Samantha stane posadnutou Dennisovým prípadom. Píše si s ním a on si ju rýchlo získava svojím šarmom a milým správaním. Čoskoro zanechá svoj starý spôsob života, vydá sa zaňho a naďalej bojuje za jeho prepustenie. Keď však jej snaha prinesie ovocie a Dennisa oslobodia, Sam začína objavovať nové podrobnosti, a tie naznačujú, že nemusí byť napokon až taký nevinný. Ako sa však postavíte proti manželovi, keď nechcete poznať pravdu?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nevinná žena - Amy Lloyd
Atomka - Franck Thilliez
29,18 €
Ušetríte 0,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Innocent Wife
Rozmer
145×230 mm
ISBN
9788056607671
Vekové odporúčanie
18+
Počet strán
336
Hmotnosť
545 g
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
433765
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Lindeni

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový manažér
8. januára 2019

Priznávam, na začiatku knihy som sa musela "odosobniť". Nikdy som totiž nepochopila, ako dokážu ľudia a spoločnosť vnímať zlo a ľudí, ktorí ho páchajú. Často sa totiž stretávame s tým, ako si spoločnosť dokáže doslova idealizovať zločincov a vrahov najhoršieho zrna.
Pohnútky posadnutej Sam som preto nechápala /a možno ani nepochopím/ a preto som si tak niekde v podvedomí vytvárala už vlastný záver deja. A to je v podstate obrovská výhoda knihy. Napätie vás sprevádza už od začiatku a dej správne graduje. Strhujúci dej vás núti čítať ďalej a strach sa priam zhmotňuje. Ak si už aj myslíte, že ste príbeh vyriešili o chvíľu zistíte, že sa mýlite.
A ak sa po prečítaní knihy rozhodnete, že by ste si želali iný koniec, alebo s ňou súhlasíte je výlučne na vás. Určite odporúčam.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

3 hodnotenia

2
0
1
0
0

I.V.
14.3.2019
Priemerná kniha
Celkom fajn kniha, viac ma bavila druhá polovica...ale pravdou je, že čítala som aj napínavejšie a lepšie knihy...Podľa mňa patrí k priemeru. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nevinná žena - Amy Lloyd
Atomka - Franck Thilliez
29,18 €
Ušetríte 0,30 €

„Poézia je nevyhnutne potrebná - keby som len vedel na čo.“

J. Cocteau